Siz erkekler niye bu kadar duygusuzsunuz?

Allah böyle yaratmis demek
kadin detaylarla ilgileniyor
erkekler odun gibi

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Öyle miyiz

0|0
    0|0
  • Niye genele alıyorsun, bizler genel olarak kızları yorumlasak olur mu? Yani size ne demeli?

0|0
    0|0
    • Hic kusura bakma dogru bu

• Ne istiyorsun, bir erkeğin ağlamaklı olmasını falan mı? Senin geldiğin o konu doğanın kanunudur. Erkek korur, kollar, dişi ise yuvayı kurar. Hâliyle kızların bizlerden daha duygusal olması normal. Ama benim duygusuzluktan kastım kanka, kro yahut senin tabirinle odun olmakta değil. O farklı bir yere girer. Ben de sana her erkeğin duygusuz olmadığını kanıtlayabilirim senin bana her insanın aldatmadığını ispatlaman gibi. O zaman genelleme yapmak yanlışmış, değil mi han'fendi?

• Benim kastettigimle verdigin örneklerin hiic alakasi yok
      Empati kurmak düsünceli olmak aglamakla olmaz
      Zaten bebek gibi agliyosunuz orasi normalde
      Benim kastettigim naiv olup detaci düsünceli olmak
      Cok hont bakiyosunuz herseye

• Genelleme yapmak çok saçma.

0|0
    0|0
  • hayatına bir kaç erkek girdi diye tüm erkekleri odunmuş gibi görmek genelleme yapmak anlamına gelir. duygusuz olduğumuzu nereden çıkarttın onu çok merak ediyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • Odunuz mutluyuz

0|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun öyle birseyim yok hiç
    Bende hiç zannetmiyorum benim duygum kadar hanımların duygusu olduğunu sevgi saygı değer hanımefendi

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • neden öyle düşündün

0|0
    0|0
  • ayıp olmuyomu? kurunun yanında yaşda yanıyo bazı mallar yüzünden. bunun erkeği kadınımı var allah aşkına !!

0|0
    0|0
  • ıııı şöyle açıklayım, şimdi testesteron hormonu t süre içinde kadınlardan daha fazla artış yaptığı için ERKEKLERİN AĞLAMASI DAHA ZORDUR. halk arasında buna odunluk denir. cem yılmaz buna işini bitirdi kıçını döndü yattı der.

0|0
    0|0
  • kim duygusuz

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler aynıdır ablam 😃

0|0
    0|0
  • Huyumuz kurusun öyleyizdir

0|0
    0|0
  • benm yanımda sen odun kalırsın eminim..

0|0
    0|0
  • kendi ağzınızla söylüyorsunuz erkek odun gibi odunu bizden yontması sizden işinize gelirse :D
    duygusallık sizde her zaman olsun istiyosunuzda her oto bokada duyguya bağlayınca nonoş gibi oluyor insan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadında annelık ıcgudusu var. bununla dogar o yuzden bayan daha duygusaldır ve detaylı dusunur. erkeklerde tersı durum var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...