Arkadaşlar yardım edin Fettullahçılar peşimi bırakmıyor Allah rızası için yardım edin?

Arkadaşlar ben 7. sınıfta bunlara abilere başladım ve bunlar adına uzun bir süre hizmet ettim bazı makam mevkiye geldim ama bazı sebeplerden onlar yüzündende şutlanacaktım kendim ayrıldım ve ayrıldığım yere borçlandım ailemim durumu iyi olmadığından onlara söyledim bana ödeyeceğiz dediler yeri geldi parayı yüzüme vurdular parayla ilgili ödemeyiz diye tehdit ettiler taksitleri geciktirdiler parayı ödememek için çabaladılar ve bağı kestiler tam bu olayı üzerimden atlatacakken beni arıyorlar peşimi bırakmıyorlar parayıda ödememek istiyorlar ne yapacağım bunlar şeref yoksunu ben geçen seçimlerde hdp kazanmasın dedim diye beni azarladılar daha çok şey var ne yapacağım ve yakında çok önemli sınavlarım var hazırlanamıyorum başım dolu yardım edin lütfen Allah rızası için!!!

Güncellemeler:
Yardım edin yorum bekliyorum
Lütfen yardım edin

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Keske hic bulasmasaydin kardesim bizim elimizden ne gelir ki

0|0
    0|0
    • Allah rızası dediler ne yapak

• Allah rizasi yapacak cok daha guzel seyler bulurdun da neyse allah yardimcin olsun diyim

• Amin

Kızlar Ne Diyor 5

• hemen cumhurbaşkanına mektup yaz o nefret ediyor zaten.

0|1
    0|0
    • Benim de başım belaya girer makam mevkiye gelirken illegal şeyler yaptılar

• Nasıl mektup yapabilirim ve bende illegal şeylere bulaştığımdan geleceğimi etkiler mi istemeden bulaştım

• Ve hersey sana maddi destek verdikleriyle baslamis sanki..

0|0
    0|0
    • Evet şerefsizler maddiyat olunca gerçek yüzlerini gördüm

• Tel numarani degistir en guvendiklerine ver sadece

0|0
    0|0
    • Evimi TC kimlik numaram a kadar her şeyimi biliyorlar sandığınızdan çok güçlü ler

• Bunlar böyledirler bilirim

0|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimse senin borcunu odemek zorunda degil diye dusunuyorum. Ayrica burada sana yardimci olabilecek birinin de oldugunu sanmiyorum ve senin dr bunun farkinda oldugunu dusunuyorum. Insaallah senin dedigin gibidir de bahsi gecen insanlara iftira atmiyosundur.

0|0
    0|0
    • Sendemi yoksa onlardansın ln beni onlar soktu onlar yüzünden borçlandım ödeyeceğiz dediler sen onlara sempati duyuyorsunnn kesin vallahi yalan iftira yok

• Ben kimsenin adami degilim. Sadece tanidigim insanlar var dedim. Bahsettigin dur her yerde var. Fazla laubali olursan istenmeyen bir durmla karsilasinca da sesini cikaramazsin. mesefayi korumak sart.

• Yüzeysel kalamıyorsun sana Allah rızası için diyorlar ülkeyi kurtaracağız dava adamı olacağız diye b'ka giriyoruz

• Üstüme gelmeyin, Fettulahın yerini yazarım, polis yakalar ve tutular de.

0|0
    0|0
  • Süleymancılarda aynı fetocular gibi insanı bırakmıyorlar

0|0
    0|0
  • adilik yapma gizli kullanıcı olup rezillik yapma...

0|0
    0|0
  • saki ol dur bakalım nerdensin? çözeriz çözülmicek hiç bir problem yok

0|0
    0|0
    • Bunları kimseye anlatamıyorumdq başım belaya girer diye

• Onların adamlarını biliyorum bazı mevkilerde

• Bir şey yapmaya kalksınlar ifşa ederim isim isim

• Bence git bunları Tayyip in adamlarına söyle #inlerine girsinler ;-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...