Bazı kadınlar çalışsa bile neden bazı kadınların sahip olduğu şeylere sahip olamıyor?

Bazı kadınlar ömür boyu çalışır eşine çocuğuna bakar eski bir telefonla ve eski eşyalarla idare eder. Bazıları ise hiç çalışmaz, iş hayatı görmemiştir ama lüks otomobillerden inmek, bir ceketi bir asgari ücretlinin 2 yıl boyunca ev geçindireceği miktar kadardır. Nedeni nedir?

0|0
19|18

En İyi Erkek Görüşü

• kucakta büyümeye alışmış tipler uzak durmak lazım. biriyle evliliğin eşiğinden döndüm görücü usuluydü görmez olaydım

1|1
    0|0
    • Zaten dediklerim evlilik ve miras zengini, sen de ucuz kurtulmuşsun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Erkekler icin de farkli değil

1|0
    0|0
  • Kasarlk

1|0
    0|0
  • Kader kısmet nasip

1|0
    0|0
  • güzel tespit

0|0
    0|0
  • Şans kısmet

0|0
    0|0
  • Hayatın adaletsizliği tek nedeni başka neden aramaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet Allah dilediğine verir yoksa zengin bir ailenin dogmus çocuğu istediği için zengin bir aileye mensup olmuyor ya da fakir

0|0
    0|0
  • Kadınların rakamlar arasındaki farki

0|0
    0|0
  • olamıyorlar işte :D

0|0
    0|0
  • Valla ben çalışana saygı duyarım hazırdan yiyene degil herkes de böyle düşünür...

0|0
    0|0
  • gelir eşitsizliği

0|0
    0|0
  • zengin koça holadinh sahip kadınlar ya da çoçukları vs

0|0
    0|0
  • Onu ailene soracaksin. zenginleri kiskanan insani sevmem

0|0
    0|0
    • Senin de şeyin açıkta saldırmaya gelmişsin

• Nedir bu zenginleri kiskanmak anlamiyorum. kardesim anana babana soracaksin. hicbirseyin yokken neden 3 cocuk yaptin diyeceksin? Benim gelecegimi hazirlamadan neden bir anlik zevk icin beni dunyaya köle olmak icin getirdin diyecrksin. burada soru sormucaksin. en gicik kaptigim sey kiskancliktir. benimde mahallemde arkadaslar var. adamin hicbir malvarligi yok 5 cocuk yapmis. ömur boyu surunursun tabi. sonra ya hirsiz olursun ya gaspci ya da esrar satarsin. bide fakir olupta is begenmeyen kesim var. adam ortaokul mezunu diyorki masabasi is ariyorum. ne bilgin kapasiten var? Tovbe tovbe. ne yapsin yani millet bmw iphone altin falan almasin sanami para versin? Ne anlatmak istiyorsun? Acik konussana. fakirsen okumazsan tezgahtarlik yaparisn. zengin kiziysan universite okuom ayagi gezersin. neden yadirgiyorsinun? Sen hulya avsarin kizi olsan.10 liralik pantolon 5 liralik tisort giyip samsung s3 mini kullanip tezgahtarlikmi yapardin? Kizin ailesi calismis cocuklarina iyi bir gelecek iyi bir egitim sunmus

• Sen belki 70 tl lik pantolon aliyorsun. senden daha fakir kiside 20 tl lik pantolon aliyor senden daha zenginide 500 tl lik alir bunda garipsencek bisey yok. ben param yokken kent icerimnoaram varken marlboro

• Çalışma stilleri farklı :D

0|0
    0|0
  • Bu sadece bayanlar icin degil erkekler icinde gecerli. hayat malesef herkese esit degil

0|0
    0|0
  • çok şükür maddi durumumuz çok iyi mesela annem istese ona arabada alırız ama asla almaz iphone 6 aldım gidip geri verdi eski birşey kullanıyor kadını en iyi magazaya götürüyorum anne gel üstüne başına birşeyler al ilk önce sordugu şey fiyatı ve o dediğin rakamları duydumu hemen çıkıyor :) onun karakteri böyle ama bahsettiğin kadınların ya kocası engindir ya da ailesinden miras kalmıştır akrabamın eşi mesela onada babasından bir sürü mal para kaldı oda dediğin gibi yaşıyor ya da bazı kadınlar var iş hayatında güçlü iyi kazanıyor ve öyle yaşıyor para harcamak karakterle ilgilidir birazda

0|0
    0|0
  • Allah ilmi isteyene, zenginliği istediğine verir. Ne kadar çalışırsan çalış eğer Allah bunu dilemezse böyle bir yaşantın olmaz. Ne belli belki senin için böylesi daha hayırlı.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Istekler farkli. Her insan kendisine farkli hedefler olusturur ve bunun dogrultusunda gider. Es seciminde de kendisine belirledigi guclu karakteri alabiliyorsa alir. Eger zengin kocaysa istedigi, onu seveceginden suphe etmem. Ama kendisine sorsak yine hic bir sey tam olarak istedigi gibi degildir. Hep farkli arayislarin getirdigi sonuclar bunlar ve sikayetler.
    Sende oyle tercihin su zamana kadar kimlerden yana oldu bilmiyorum. Belki dindar durust olsun dedin ama parasi olanin hayatini merak ediyorsun.

0|0
    0|0
  • Kader imtihan sans hepsi var..

0|0
    0|0
  • Biri ayaklarının üstünde durur diğeri asalaktır

0|0
    0|0
  • Herkesin nasip kısmeti ayrı

0|0
    0|0
  • saflığından

0|0
    0|0
  • Zengin baba ve zengin koca

1|0
    0|0
  • Herkesin eşit imkanlara sahip olacağını kim söyledi ki?

0|0
    0|0
  • nasibinde oldugu kadarina sahip olabilir ancak insan oyuzden nasip gulum kismet gulum diyorm

0|0
    0|0
  • Eşitsizlik... şans... şnins... şans...

0|0
    0|0
  • Fedakarlık en ağır giysidir. Onların taşıyamayacağı bir giysidir.

0|0
    0|0
  • Kader kısmet şans..

0|0
    0|0
  • geliri dusuktur

0|0
    0|0
  • Babanın zengin olup olmaması senin hatan değildir fakat kayinpederin zengin değilse bu senin suçun.

0|0
    0|0
  • O da bu dünyanın adaletsizliği 😢

0|0
    0|0
  • Zenginnlik ve fakirlik

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi karakter meselesi kalite tesadüf degildir

0|0
    0|0
  • Valla burdan hayatın ne kadar adil olduğunu görüyoruz. Dahası yok.

1|0
    0|0
  • Çok şüpheli bir durum 😊😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...