Arkadaslariniz tarafindan dislandiginiz hic oldu mu?

Benim hep oldu arkadaslarim genelde bana cirkinsin derlerdi hele de orta okulda ki arkadaslarim. Cok üzülürdüm onlar böyle deyince cevapta veremezdim. icime kapanik birsey oldum. Kendime bakmak istemiyorum. Moralim cok bozuk. Hic saygi ve sevgi görmüyorum. Yalnızım. Yurda gidince iyice yalnızlasiyor gibiyim. Hic dostum yok. digerleri beni biraz ezik görüyor. Üniversite öğrencisiyim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıntım olmadı o konuda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim gibi melek kızı kim neden dışlasın. Ama ben hepsini dışladım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Girmeye çalıştığım tüm arkadaş grubunda ezildim, dışlanıp, uc*ube yerine kondum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini dış dünyaya kapatma özgüven sahibi değilsin önce kendini sev, sen kendini sevmezsen başkaları neden seni sevsin şekerim 😊

0|0
    0|0
    • Evet hic özgüvenim yok. Bunun nedeni sanirim dis görünüşüm. kendimi cok kasiyorum. Bir kac defa psikiyatriye gittim. Bu biraz genetik malesef ama kötü oldum. Hazirlik okuyom il dışındayım. Nasil kurtulcam bu durumdan aglamak istiyorum. Önerin var mi? Ve psikiyatr uzmani bana ilac verdi ama kullanmak istemiyorum. Beynim cok dolu

• Kendini sevmek zor olmasa gerek nasıl göründüğünün önemi yok hepimiz allah tarafından yaratıldık insanoğlu kusur bulmaya bayılır, sen önce günahınla sevabınla kendini bir sev. Hayatta isteyip yapamıycan birşey yok. Hayal gücünün sınırlarını zorla mutlu olduğunu tüm ayrıntısıyla hayal et, tabi mutlu olacağın herşeyi yap, pişmanlık duyma. Hayat herşeyi sunar sana yeter ki ne istediğini bil. Umarım çok mutlu olursun hayatın boyunca canım.. Seni tanımadan değerli bulan bir şahsiyet 🙊

• İlkokulda çok oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...