Kapat

Dolandırıcılar heryerde dikkatli olun?

Dolandırıcılıkta sınır tanımıyor bu şeref yoksunları.
Şimdiki yöntemleri ile çok farklı.

"Seni seviyorum"
"Seninle evlenmek istiyorum"
Gibi yalanlarla kendilerini farklı gösteriyor sahte meslekler sahte kişiliklere bürünüyorlar. Son zamanlarda da özellikle Özel Harekatçı polis olarak tanıtıyorlar kendilerini ve sizinle evlenmek istediklerini söylüyorlar ardından sizden belli bir miktarda para istiyorlar ve vermezseniz hakaretler edip ben polisim sonun kötü olur gibi cümlelerle korkutmaya çalışıyorlar. Dikkatli olun kanmayın bu şeref yoksunlarına.

Daha önce bunlara denk geldiniz mi?

2|1
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi burda dalga geçen arkadaşlar var da belki dürüst olduğunu düşünenler daha çok ses çıkarsalardı, dolandırıcılarda bu kadar rahat meslek haline getirmezlerdi; insan kandırmayı.
    Burda bahsettiğiniz özelliklerde bir kişi vardır, ben insaniyet namına uyarayım ;
    Uzak durun !!
    Keşke insani duygularını kaybetmemiş birileri olsaydı da burda bu kadar rahat hareket edemeseydi...

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Teşekkürler uyarı için. Dikkatli olacağım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Düşündüğümden daha çok yaygın bu konu anlaşılan.

Özellikle yeni üyeler çok dikkatli olmalı.

Benim de başıma geldi fakat ben para kaptırmadım ve bunun için birsürü hakarete uğradım.

0|1
    0|0
  • Çok şükür yasamadim da , cevremde de rastlamadim.. ama herseyi bekliyor insan artik.. ozellikle genc kizlarin cok secici ve dikkatli olmasi gerek..

0|1
    0|0
  • Çok şükür gelmedi. Çocukluktan gelen güven problemi var bende. Büyük konuşmayım ama iyice tanımadan kimseye güvenip de bir şey yaşamak istemezdim.

0|1
    0|0
  • Ya akıl var mantık var, hepimizin başına gelebilir tabiki ama genel olarak telefonda para isteyerek dolandırılma haberleri var. Hiç bir emniyet mensubu sizi telefonla aramaz. Zaten birşey olduğunda kapınıza gelir kimliklerini gösterirler.

0|1
    0|0
  • Sagol fydali vatandas

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha önce bir çok kez denk geldim evet :)

0|1
    0|0
  • Nerde ne kadar sahtekar düzenbaz adi ve Şerrreeffsizz var ise taa gelmişini geçmişini S... yimm , kul hakkı yemenin af olmadığını unutmayın sizden çıkmaz ise er ya da geç ailenden birisinden çıkar unutmayasınız

1|1
    0|0
  • Dikkatli Olalım.
    Benimle evlenmek istediğni söylemişti gecende biri :D

0|1
    0|0
  • Yok hic bir erkek kandiramaz beni. hiçbirini sevmiyorum erkekler ökuz :D

0|1
    0|0
  • :D seni özel harekatçı polisler sevdiğini söyleyerekmi kandırdı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...