Dünyadaki sistemin nasıl olmasını isterdiniz?

Emperyalist bir sistem içerisindeyiz bunun devamını mı isterdiniz? kapitalist mi sosyalist mi komünist mi hangi sistemin içerisinde bulunmak isterdiniz hangisi size daha uygun?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle iyi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçü sistem gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• anarşist

0|0
    0|0
  • Benim yönetimim altında birleşsin tüm dünya

0|1
    0|0
  • Sosyalist

0|0
    0|0
  • Anarşist

0|1
    0|0
  • Komünist tabiykide. Kahrolsun emperyalizm !

0|0
    0|0
  • Sosyalizm icin mucadele etmek beni şu hayatta tutan tek şey

0|0
    0|0
  • Komünist. Olsa güzel olurdu. Ama bu şu an savunduğum bir görüş değil. Ben doğmadan böyle olsaymış 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Liberal olsun yeter, valla bak öbürleri kağıt üstünde iyi ama uygulamada sorunlu oluyor en azından liberalizm millete numara yapmıyor.

Norveç gibi de olsak olur ama o imkansız.

0|0
    0|0
  • Para bendeyse kapitalist, fakirsem komunist, uçak düşünceye kadar da ateist bir yaşam isterim.

haşırt.

0|0
    0|0
  • mevcut iktisadi- sosyal sistemlerin, devletlerin ve dinlerin kurucuları yarıhomolardır. her sistemin, devletin ve dinin başında bir yarıhomo başkan vardır. erkek ya da kadın hatta homo olsa bile, "yarıhomo" gibi davranmak ve karar almak yani kendi kimliğini inkar ederek asimile olmakla ancak kendisine lutfedilen haklardan yararlanabilir.

0|0
    0|0
  • aslında dünyadaki sistem bizim ülke sistemi gibi olsa hani şu sadece anayasada olan sistem ve hiç kullanılmayan. demokratik, laik, sosyal, hukuk devleti

0|0
    0|0
  • Dünya sisteminde devletler kavramı oldugu sürece hep sorun olacaktır... Tek bir devlet, tek bir vatandaş olmalı aslında...

0|0
    0|0
  • En tepesinde ben olayım

0|0
    0|0
  • Din, ülke sınırları ve zengin-fakir muhabbeti olmayan bir sistem isterdim.

0|0
    0|0
  • müsür kap da kom da aynı timsahın biri alt biri üst çenesi 2 si de ayrı düzüo nihilizm tek çare...

0|0
    0|0
Yükleniyor...