Sanal ortamda tanıştığınız kadın ve erkeklere karşı bakış açınız nedir?

Sanal ortamda tanıştığınız kadın ve erkeğe bakış açınız nedir? Dürüst cevaplar verin bir zahmet?

0|4
18|51

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdıklarımın hepsinin irili ufaklı psikolojik sorunları vardı.. Dolayısı ile benimde psikolojik sorunlarım olduğunu buradan anlamış oldum.. Şimdi ise sanaldan artık hiç kimse ile tanışmamaya kararlıyım..

Sadece bu siteyi kullanıyorum burayı da sadece forum olarak değerlendiriyorum..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Potansiyel abaza olarak goruyorum ama konuşma başladıysa on yargimi bırakıp tanımaya çalışırım. Öyle iyi arkadaşlarım var

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 50

• Tanıştığımız kişiler bizim değerlendirmemiz sonucunda bizimle tanışıyorlar.
    Konuşmaya değer bir seviye olduğuna inandığımız ölçüde konuşma devam ediyor.
    Çok sınırlı olmakla birlikte ben çok kaliteli insanlar tanıdım diyebilirim.
    Reel hayatta olduğu gibi sanal ortamda da seçimi kendimiz yapıyoruz. Her tür insanın mevcut olduğu bu dünya da herkes kendi değerleri ile seçim yapıyor. Kısaca sorumluluk kendimizde diyorum ben..

1|0
    0|0
    • Erkekler için durum biraz daha farklı olabilir, istisnalar var tabiki ama erkeklerin kadınlara belli bir bakış açısı sanal ortamda ve bunu değiştirmek çok zor. Belkide belli bir amaç için gelenler için geçerlidir bu

• Haklısınız.
      Burada etkin kelime " amaç " oluyor.
      Belli bir amaç doğrultusunda odaklanmış insanın kalitesini ölçmek kolay bir olgu değil.
      Ben yine de kendi tezimi savunuyorum. Ben sadece zamanın güzel yanını paylaşmak üzere zaman ayırıyorum sanal ortama..

• sanal ortamda tanıştıysak ikimizde bu ortamdayız demektir yani onun için ne düşünüyorsam aynısı benim içinde geçerli olur..

3|0
    0|0
  • nötr olumlu olumlsuz değil.

1|0
    0|0
  • bundan 6 sene önce bir sohbet sitesinde tanışmıştım kız arkadaşımla, aşık olduk 6 sene çıktık. Ön yargılarınızı yıkın lütfen. Sanaldaki kızlar namussuzdur diye bir yargı oluştu toplumda saçmalık ötesinden başka bir şey değil. 6 yılın sonunda 2.5 ay önce ayrıldım. Yanı gayet de güzel sevgili olunabiliyor, Anlaşabildikten sonra..

1|0
    0|0
  • Yüzyüze görüştüğüm insanlardan bir farkı yok.

1|0
    0|0
  • uzun suredir internet kullaniyorum buradan tanidigim beyler ve hanimlar oldu
    bir coguyla iyi iliskiler kurdum sehirlerine ziyaretlere gittim onlar benim sehrime geldiler evlendiler dugunlerine gittim
    yani hep insani iliskilerde bulundum onlarla
    yani internet araciligi ile tanistigim insanlarsan ben hep memnun oldum.
    tabi istisnalar olabilir ama bu istisnalar var diyexe yeni insanlarla tanismaktan geri durmam

0|0
    0|0
  • Çok değer verdiğim uzun yıllar görüştüğüm dostlarım oldu, gerçek arkadaşlarımla paylaşamadığım sorunlarımı paylaştım onlarınkini dinledim, çözüm aradık beraber. Ama yanlışlar da yaptık beraber.

1|0
    0|0
  • her tanıştığım kadına ortalık malı muamelesi yapmam, benim de kardeşlerim var ve sanala takılırlar.
    erkeklerden de sağlam dostluk kurmadım kuranların da olduğunu sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • İnsan her yerde insandır. Değer kazanmak da değersiz olmak da kendi elindedir. Sanal ya da reel farketmez. Saygıyı ilgiyi gereken değeri görebilmeyi hak eder.

1|0
    0|0
  • Ne kadar sanaldada olsam o bir gerçektir. Sorun artık ona yıkılmıştır. Çünkü ben insan gözüyle bakarım. O kendini nasıl görmek ya da göstermek ister bilemem ama kısa zamanda çözerim

1|0
    0|0
  • benim gibi sanıyorum:(((((((

1|0
    0|0
  • herhangi bir yerde tanışmaktan ne farkı var

1|0
    0|0
  • Varoluşun görülmeyen renklerini görmemi sağladı bir tanesi... ondan önce cidden insan olarak görmüyordum karşı taraftakini...

1|0
    0|0
    • Güzelmiş

• Ne gibi rahatsızlık duymaya başladın

• Yapımdan dolayı , geren bir ortam yok o kadar. Hoş bir yer sadece...

• herşey 'x' sımgesıne tıklamayla son buluyor !!!

1|0
    0|0
  • Kendim de bu ortamda bulunduğum için, başkalarına kötü veya yargılayıcı gözle bakmamam gerektiğini biliyorum.

- Gerçek hayatta nasılsa, burada da aşağı yukarı böyle benim için.

0|0
    0|0
  • Tanimadan bisey demem

1|0
    0|0
  • Verdiği izlenime bağlı.

1|0
    0|0
  • Bir insana bakış açımdan farkı yok

1|0
    0|0
  • Sanal ya da reel ne farkeder? karşımızdaki insan sonuçta. Ve değer verilip saygı duyulmalı. Normal hayatta karşılaştığım insanlar gibidir onlarda.
    Alem sanal olsa da dürüst davranır ve karşımdaki de dürüst davranıyor diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Arkadaş

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 17

• Çok kaliteli ve karakterli insanlarla tanışmışlığım var, hatta bazen reel hayattakilerden daha samimi bulduklarımda oldu, zaten kendimiz değerlendiriyouz ve seçiyoruz, reel hayattan pek farkı yok benim için.

1|1
    0|0
  • Nadiren biriyle tanışırım tanıştıklarımda hep pişman etti beni

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir kimisi güvenilir kimisi çıkarcı..

1|0
    0|0
  • Şimdi genel olarak bir cevap vermek çok zor olur benim için kişiye göre muamele ediyorum çünkü

1|0
    0|0
  • Zaten sanal hep yalan dolan. Sonu hep sızı hüsran. Geriye kalan ardından yalnızlık olsa da sanal değmez :D

1|0
    0|0
  • Seviyeli olduğu sürece güzel bir arkadaşlık kurulabilir lâkin bunu kötüye kullanan insanlar olduğu sürece bu durum zorlaşıyor.

1|0
    0|0
  • Çoğunlukla onyargiliyim

1|0
    0|0
  • Artık Bunları aşmalıyız her 3 kişiden 2 si sosyal ortamda :)

2|0
    0|0
  • Ay hepisi yalancı

1|0
    0|0
  • Tanışmadım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sapık gözüyle bakıyorum nedense :D

1|0
    0|0
  • Onlar da insan..
    Soyutlamanın bir manası yok.

0|0
    0|0
  • bir bakış açım yok

0|0
    0|0
  • kötü olmaz yani bir bayan içn bnce bu durum daha zordur ama ben samimiyete önem veririm yani eger samimi biriyse ve içtenlikle konusuyor art niyeti yoksa normal arkadaştan pekte farkı olmaz benm için.:)

0|0
    0|0
  • Bir bakış açım yok.

0|0
    0|0
  • Daha biriyle tanışmadım önyargılı olmiyim 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...