Rüyanı yorumlamamı ister misin?

Evet arkadaşlar gördüğünüz bir rüyayı detaylıca anlatırsanız müsait bir vaktimde yorumlarım...Rüyanı yorumlamamı ister misin?

Güncellemeler:
Bayanlar rüya görmez mi yahu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yanımda gelinliğini giymiş bir kadın vardı ve ben de damatlığımı giymiş vaziyette birlikte nikâh masasına doğru adım adım ilerliyorduk. O sırada kolkola giderken bir anda başka yere doğru koşmaya başladı ve beni bırakdı. Arkasından "Gitme, seni seviyorum" diye haykırdım ve sonra ağlayarak uyandım.

0|1
    0|0
    • Dostum ve meslektaşım =)) rüyada gelinlik gelin görmek daima iyi ve güzel yorumlanır. Rüyanda baskın olarak gelin, gelinlik, damat ve nikah masası gibi objeler gördüğünü var sayarak yorum yapıyorum... Mutlu bir evliliğin olacak evliliğini borç ile yapacak olduğun için bir takım sıkıntılar yaşayacaksın sevdiğin kişi ile evleneceksin fakat eşin senin onu sevdiğin kadar sevmeyecek fakat buna rağmen mutlu olacaksınız...

• Aşk kolay bulunmaz... Bakma günümüzde gençler aşkı ayağa düşürdüler. Basit bir hoşlanmayı ufak bir sevgiyi aşk sanıyorlar. AŞK karşılıksızdır. Aşık olan kişi canını seve seve verir. Şimdi basit bir soru dışarı çıkalım bir birine aşık bir çift bulalım bir birleri için canlarını verirler mi? =)) elbette vermezler. Kendini boşa üzme sevecek birisini bulman bile seni şanslılar sınıfına sokar...

• Yorumların için sana teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi değil de yaklaşık 5-6 ay önce gördüğüm bir rüyayı Anlatayım..
    İki tarafida kalabalık bir yolda yuruyodum tam. ortasından bir arkadaşımla (arkadaşım olduğunu biliyorum ama tanımıyorum) daha sonra iki kız görüyoruz yan yana ama kızlarin birbirleriyle alakası yok arkadaş felan değiller. Daha sonra Yanımdaki çocuk bak diyo ben şuna yazicam diyo (kızda epey güzel bir kız , arkadasimsa şişman bir çocuk) daha sonra izliyorum gerçekten de gorusuyolar çıkma muhabbetine hemencecik , daha sonra diğer kız geliyo yanıma sessiz bir kız işte yavaştan konuşuyoruz felan daha sonra çıkıyoruz ben buna sarılıyorum , öpüyorum (yanaklarindan) felan oradan sonra değişik şeyler yaşanıyor. Adamın biri hırsızlık yapıyo kalabalık içinden adamı dovuyolar sonra benim kız dovdurmuyo felan bir daha yapmaz felan diyo. Felan filan böyle böyle gidiuo işte ama rüyamda dikkatimi çeken kızı hiç tanımıyorum (gerçek hayatta) ve mavi bir elbise giyiyordu ve tabiki bana gore çok guzel bir kızdı..

0|1
    0|0
    • Öncelikle gördüğün rüya rahmani bir rüya (yani şeytani değil)... Rüyanda baskın olarak gördüğün objeler mavi bir elbise ve çok güzel bir kız... Öncelikle Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Huzur, rahat, sevinç, mutluluktur. Güzel bir kız hemde mavi bir elbise giyen güzel bir kız ümide ve umduğuna ulaşacağına delalet eder. Bolluğun ve zenginlik kazanacaksın.

Umarım hayat istediğin gibi olur. Bizi de görürsün artık =))

• Peki ruyamda gördüğüm hırsızlık vs. , birde kavga da vardı yanlış hatırlamıyorsam kızla beraber başkalarını dovuyoduk :D ve bu yorumlamayı neye gore yapiyonuz?

• öncelikle ben çok rüya gören ve rüya tabirlerine önem veren birisiyim :)) gelelim neye göre yorum yapıyorum kısmına fark ettiysen gördüğün her şeyin yorumunu yapmıyorum sadece bildiğim kısımların yorumunu yapıyorum örneğin kavga hırsızlık bunların anlamını tam olarak bilmiyorum bu yüzden yorumlamaktan kaçınıyorum... Yani yaptığım yorumlara güvene bilirsin...

• niye, sen rüyanız hayrolsun teyzemisin?

0|1
    0|0
Yükleniyor...