Kapat

Kızlar size yer verene bir teşekkür çok mu zor?

Kızlar size yer verene bir teşekkür çok mu zor ?Buna yakın bir otobüste her sabah işe gelyiorum, ve genelde ayakta bu kadar kız varken oturmak istemiyorum. Bir kıza "buyrun siz oturun" deyip verimi verdiğimde Arkadaş! sanki kendisine yer vermemişimde "gak sevişek" demişm gibi bir tavırla falan oturmuyorlar mı Sinir oluyorum. Bir teşekkür ederim, bir kafa sallama, sıcak bir gülümseme çok mu zor!.
Nolur yani tatlı tatlı gülerek teşekkür etsen, olmaz zahmet etmeyin beraber sığarız olmadı ben üstünüze otururum desen, nolur yani ayyyyy bana yer verdinnn hadi evlenelim desen :p tamam bu işin şakasıda :D
cidden en azından otururken bir kafa sallayın kızlar ya. yok ne düşünüyorsunuz o sırada onu çok merak ediyorum?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Bana yer veren birine herzaman teşekür etmişimdir yaşqdığın çevreyle alakalı büyük ihtimalle

0|1
    0|0
    • Evet ya kadının babasıymış 😄😄😄

• Hiç benzemiyosunuz dedim kadın güldü 😄😄😄

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• tesekkur ederim tabiki zor değil

0|1
    0|0
  • Zor değil

0|1
    0|0
  • Gerek yoktu falan diyorum.

0|1
    0|0
  • Bence kizlara hic yer verme , otur gitsin. canina yazik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yani teşekkür etmesi yeterli olur, çok fazla bişi bekleme, yüzüne gülünce yavşayan çok tip var ortalıkta onlarda haklı..

0|1
    0|0
    • yok la fazla bişi beklediğimden değil de sanki zorundaymışım gibi yapmasınlar yeter

• Haklısın tabii ama böylelerine de yer verme bırak ayakta dursunlar :)

• Adam haklı... :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...