Detaya bakabilir misiniz?

Borç verdiği para karşılığında kızdan borcunu farklı şekillerde ödemesini isteyen erkek nasıl bir şerefsizdir?

4158953 yerinden bıcaklanmayı hak ediyor bence. :( Bu durumdan nasıl kurtulunur? Çözüm olarak ne yapılabilir? ( ailenin haberi olmadan)

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Onu erkek kategorisine sokma, insan değil. Şerefsiz, arsız, maneviyatsızın teki. Keşke borç almasaydın ondan. Yakınlarından borç para iste, ona bir şekilde vermeye çalış. Yüz yüze gelmeni önermem, mümkünse banka hesabına yatır. Ancak senden böyle kurtulmayacaktır. Bildiğin bu şerefsizliktir, polise şikayette bulunabilirsin. Şantaj yapıyor sana. Ancak dediğim gibi parayı denkleştirmeye çalış, güvendiğin kişilerden borç para alarak. Banka hesabından aktar gitsin, en azından borcundan kurtulursun. İnşallah büyük bir mevla değildir. Herneyse, eğer ki seni bundan ötürü tehdit ederse polise şikayet et.

2|0
    0|0
    • Bana değil arkadaşıma söylemiş bunu. Kız dün geceden beri ağlayıp duruyor. Tedavi için almıştı acil olarak. Yavaş yavaş ödeyecekti ama o şerefsiz de sanki ihtiyacı varmış gibi birden istemiş. Kız da param yok şu an demiş. O zaman başka yollardan halledelim demiş. Bizimkide hemen kaçmış oradan.

• Anladım, seninle bağlantılı sandım. Yine de söylediklerim arkadaşın için de geçerli. Öncelikle arkadaşının borç aldığına dair imzalı bir belge yoksa aşırı derecede kasmasın kendini. Sabit bir geliri varsa bankadan kredi çeksin, en azından bankaya borçlu olur. Çok üzüldüm, hele ki şu canım ülkemde böyle olaylar oluyor ya! Dediğim gibi, böyle olabilir.

En İyi Kız Görüşü

• Parayı ödeyerek kurtulunur
    Ayrıca öyle birinden nasıl borç alıyorsun anlayamadım
    Şu devirde güvenme kimseye

1|0
    0|0
    • Birisinin tedavisi için acil olarak alınmış bir para. Bana değil kız arkadaşıma demiş bunu. Ne zaman paran olursa o zaman ödersin demiş verirken ama şimdi sıkıştırıyor.

Erkekler Ne Diyor 12

• Ailenin haberi olmazsa seni kötü yola sürükler. Ailen olmazsa en güvendiğin yakınından borç al. Ama o şerefsize fırsat verme.

2|0
    0|0
  • Borç ne kadar ki

1|0
    0|0
  • 2 tane sağlam kızılcık sopası alıyosun eline sağlı sollu allah ne verdiyse girişiyosun ikinciden sonra geri tepkime olmaz korkma :)

0|0
    0|0
  • Serefsiz boyleleri

1|0
    0|0
  • Boyle insanlari nasil bulursunuz anlamiyorum , yazik yani o adii adam cok fazla turk filmi izlemis haralde. ama dunya hali bu" keser doner sap doner gun gelir hesap doner ! "Elbet onada ayni adiligi yapacak birisi cikar.

0|0
    0|0
  • bu teklifi ses ya da videoya kaydedip hakkında manevi tazminat davası açın. o parayla onun borcunu ödeyin...

0|0
    0|0
  • vay şerefsiz

0|0
    0|0
  • Ahlaksız teklifte bulundu yani?

0|0
    0|0
  • Polise gidilir ve delil yoluyla hakkında şikayetçi olunabilinir.

0|0
    0|0
  • Adam degilmis demekki aileye solemelisn

0|0
    0|0
  • Borcunu ödeyeyim karşılığında benimle birlikte ol :P

0|0
    0|0
  • borcunu para yoluyla ödesen olmuyor mu?
    belli ki sende farklı şekilde ödemek istiyorsun ki çözümünü soruyorsun
    çözümü çok basit değil mi aldığın para neyse onu ödiceksin

0|0
    0|0
    • Arkadaşımın sorunu bu benim değil. Ayrıca o kadarını bizde biliyoruz. 20 bin öyle hemen bulunmuyor malesef. İma ettiğiniz şeylere dikkat edin.

• tamamda bu çözümü açık olan bir şey bunu soruyorsan sen ima ediyorsun ben değil

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen para olarak ver.

2|0
    0|0
  • Zorla yapacak hali yok ödemezsen de ödemezsin ne yapabilir ki

1|0
    0|0
  • 18 yaşından büyüksün. Kredi çek

0|0
    0|0
  • Kız herkezden borç para alınmayacanı bilmelidir ve adamı şikayet etmelidr

0|0
    0|0
  • Bu kız 18ine yeni girecek ve ailesinden habersiz tedavi için 20bin borç alıyor? E neyin tedavisi bu ailesinin haberi nasıl yok? Tanımadığı bir adamdan borç nasıl alıyor anlamış değilim. Bu devirde kim kime 20bin veriyo? Birde o kadar küçük kıza

1|0
    0|0
Yükleniyor...