Ailemle anlaşamıyorum sorunlar yaşıyoruz?

ben uzun süredir bu sorunu yaşıyorum. ailemle anlaşamıyoruz. hergün kavga ediyoruz ve çok basit sebepleri büyütüyorlar. bana karışmasınlar demiyorum ama akşam dışarda yemek yedim diye bile hatta atıyorum salata yedim diye bile karışıyorlar. eve kız arkadaşlarımı çağırmama izin vermiyorlar. iş yerinden 7de çıkıyorum 19:01de arıyorlar, ben mezun olalı 1 yıl oldu, yani kısa süredir çalışıyorum. maaşım yeterli bu yüzden ayrı eve çıkmak istiyorum. ayrı eve çıkmak için erken mi? kötü bir karar mı? ayrı eve çıkarsam güvenlikli bir sitede yaşarım, zaten işe arabamla gidiyorum. yani öyle başına bir şey gelir mi diye korkmayın. ve ailem ayrı eve çıkmama zorda olsa izin verir. sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabilecek isen ayrı ev çok daha iyi kafan rahat, karışan yok vs. ama daha dikkatli davranman gerekecek bu konu da hassa olmaya çalışmalısın..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben ayrıldım ve su an ıcın cok mutluyum, evımdekı hersey bana aıt ve en onemlısı duzenım var kendımı evıme karsı sorumlu hıssedıyorum.. Ama evden ayrılıp eve mılletı sokan kıcını basını dagıtan tıplerden olacaksan bence aılenle barısmanın yolunu bul.. ;)

1|1
    0|0
    • yok öyle bir kız değilim

• O zaman ımkanın varsa ayrıl canım, evındekı duzenı ve hayatını kendın ıdare edebıleceksen yaşında buna uygunsa neden olmasın ! Bu senın insani ve yasal hakkın.. Ama ufak bır korkun ya da tereddutun varsa bekle ve dogru zamanda ayrıl..

Erkekler Ne Diyor 3

• Sonucta herkes olgun evde bunu oturup dahs ilimli bir halde konussan onlarla sikinti yapmak yerine cizgini tavrini belli et istersen

0|0
    0|0
    • ailem bu konuda hiç değişmiyorlar. zaten uzun süredir soğudum

• valla orasını bilemem :) yani iyilikten geçti artık bu. neyse ben karar verdim zaten ayrı eve çıkıcam yarın ev bakmaya gidicem

• Ozaman boll sans bide ev arkadasi bul bayan gecinip gidin😁🍢✌

• kız basina ayrı ev he hemde türkiyede İstanbul'da bu kadar pis insanın sapığın olduğu bir yerde valla iyi cesaret tebrik ediyorum

0|0
    0|0
    • istanbuldayım demedimki antalyadayım?

• ailemle yaşayınca it kopuk bana bulaşmaz mı :) it kopuk eve servis mi yapıyor sokakta yapıyo napcaksa.

• yani orasıda öyle tabi de ne biliyim yinede bir kız evde tek başına kalması bizim ülkemizde o sistem bizde daha rayına oturmadı belki endişem bundandır

• Özelden konusabılırmıyız izniniz olursa bendede aynı sorunlar vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrı eve çık uğraşma.

0|0
    0|0
  • Ben de oyleyim ve evlenip kurtulmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...