Arkadaşlar, 60 kadar PKK lının sıkıştırıldığı apartmana karadan ilerlemek yerine, neden F-16 ları kaldırıp vurmuyorlar?

Evet arkadaşlar çok merak ediyorum askerlerimiz polislerimiz ilerleyemiyor çemberi daraltmaya çabalıyor keskin nişancıları falan var hep peki neden böyle ilerlemek yerine havadan bomba yağmuruna tutmuyoruz kökten çözmek için?

Güncellemeler:
https://www.youtube.com/watch?v=0jOK6E4fQoc
Bunu kastediyorum apartmana direk vuruş başka yere değil bu örnek misal

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O zamanda sivilleri vuruyorlar diye yalan haber dolaşır piyasada

0|1
    0|0
    • hacı boyle bır apartmanın yanındakı yerlerde %1500 pkk degılmıdır zaten

• haklısın kardesim elden ne gelır kı sence ne yapılması lazım

• Bence yapılması gereken yapılmalı damara basanın damarını kesmeliki imha olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir f-16 bombası 3 apartman götürüyor, sen sivilde mi öldüreceksin, ayıp

0|1
    0|0
    • hayır hacı ama mantıklı olalım 60 kısı pkk bır apartmanda yan apartmanları da onlardandır belkı pkkdır sehır yapılanmasıdır haksızmıyım

• aynen bro da boyle de kotu oluyor ya koskoca turkıye ordususun dereceler almıssın ve hala sehıt verıyorsun ıcler acısı degıl mı her gun uzuluyoruz haberlere ya

• Üzücü tabi, ama nereden ne çıkacağı belli olmuyor itşe

• Birçok unsur var bu iş zannedilen kadar basit değil bir suru diplomatik sorunlar ve bürokrasi denilen halt ayrıca masum sivillerin cephede siper edilmesi aslında bizim çember daralıyor yanlış strateji uygulanıyor

0|1
    0|0
    • hacı pekı israil filistini vururken neden orantısız guc denmıyor da turkıye pkk gelınce amerıka yapma falan dıyor

• eğer bu şey uğruna ölürsen cennetten senet bile veriyorlarmıs bir haberde okumustum bu kadar mal olunmaz yaw

• çünkü yalan

0|0
    0|0
  • Bende anlamıyorum belki içerde masum siviller vardır diye yapmıyorlardır ama salla gitsin 1 füze yeter silip süpürmeye, bizim polis ve askerimizin amerikalılardan eğitim görme zamanı geldi bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...