Neden insanlar bir şeyin değerini kaybedince anlar? Babama nasıl davranacağımı şaşırdım ne yapmam gerek?

Küçük yaşta şiddet gördüm, abim benim bile kendimi suçladığım olayda kucağımda şehit oldu bundan dolayı sen öldürdün o öleceğine sen ölseydin diyor. ağzı bozuk zaten. Benden başka herkese güveniyor şu dk birisi bir şey dese gelir döver eminim. (artık baş kaldırmaya başladım onun yüzünden kolumda sakatlık var) ölmemi çok istedi annem de ona bağırınca hırçın saygısız diyo.çok güçlü biriyim ölmek yerine yaşadım kendi kendimin psikologu oldum. geçen kaza yaptım durumum baya ciddi falan gözümü açınca ağladığını gördüm insanlar bir şeyin değerini neden kaybedince anlar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmis olsn. Kotu seyler yasamissin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun sonuçta bilerek yapmadin babanın davranışları çok yanlış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• abinin ölmünüe sen sebep olduysan yaptıkları az bile

0|0
    0|0
    • Ben ister miydim canımı kaybetmeyi. öyle bir şeyi aklından bile geçirme herkes kendi kaderini yaşar. Son zamanlarda zaten gerici ölüm ayan olmuş gibiydi herkesten helallik aldı ve ben daha küçüktüm sen bir çocuğu nasıl suçlarsın. Beni kurtarmak isterken oldu olay o anda orda olma sebebim annem o zaman bende ona kızayım ailece isyan edelim

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • nasıl şehit oldu sebep neydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...