İnternet ortamında insanların "özelini" paylaşması marifet mi?

Bu durumun bir kültürleme olduğuna yani kültürel değerlerin bireylere aktarılması durumu olduğuna inanmıyorum. Kişi aidiyetindeki bir durumun paylaşılmasının da insanı yücettiğine ya da fayda sağladığına da katılmıyorum. Adı üstünde "özel hayat". Kişiye ait değerlerin ulu orta meydana atılmasınin hiç kimseye yarar sağlamayacağı açıktır. Ancak özellikle internet ortamındaki girdilere bakıldığında, paylaşılmaması gereken özel hayatın paylaşılması öyle bir hal almış ki, insan olanı insan olduğundan utanır duruma getirmiştir. Özeline sahip çık! Paylaşma!İnternet ortamında insanların

1|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• marifet gibi geliyor malesef anlam veremiyorum insanların bu rahatlığına çevremdeki böyle insanları gördükçe bunlarda hiç kafa yok mu diye geçiriyorum içimden dedenin dedesi biliyor nerede kimle napıyorsan bu ne rahatlık böyle ki hiç anlamış değilim akşam yemekte ne yediğinden banane kardeşim dimi ama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi bişey değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beni anlatmışsın ;) burada kimseyle sorular ve cevaplar dışında etkileşime girmiyorum çünkü amacım bu değil sadece eğlenmek

1|1
    0|0
  • Özeli olsa paylaşmaz, kamuya açık hayatını paylaşmak için yaşayanların tek marifeti bu olsa gerek.

0|1
    0|0
  • İğrençççliktennn başka birsey değil

0|1
    0|0
  • Social hayatta Onaya ihtiyac duyan insanlar ! Hic dogru degildir bu Tür paylasimlar.. Ama Görüs bakisi kiside Göre degisir

0|1
    0|0
  • katılıyorum çok güzel olmuş umarım bazıları üstüne alınır

0|1
    0|0
  • Seninle aynı görüşteyim

0|1
    0|0
  • Asrın en saçma şeyi

0|1
    0|0
  • Beyin dışında paylaşılan şeylerde fazlasıyla cozuttu insanoğlu.

1|1
    0|0
  • Yoo değil

0|1
    0|0
  • Marıfet degıl sacmalık herkes bılmek zorunda degıl bunları..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Asla değil.

0|1
    0|0
  • Özele bağlı.

0|1
    0|0
  • Bence çok saçma.

0|1
    0|0
  • Ya millet nasıl paylaşıyor hayret ediyorum ya valla arkadaş ortamlarında da paylaşırlar hep özelini, banane la. senin özelinden. Adı üstünde özel.

0|1
    0|0
  • Haklisin millet kameralarda soyundugu icin ozel falan bilmiyolar

0|1
    0|0
  • Gösteriş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...