İnsanlarla kaynaşamama sorunu?

Malesefki insanlarla kolay kaynaşamıyorum. Çok zor arkadaş ediniyorum. Hatta bu yüzden genelde yalnız kalıyorum. Yani aslında arkadaş konusunda çok seçiciyim ve ondan oluyor sanırım. Birde utangaçım. O da etkili heralde. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Tavsiyeleriniz nelerdir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Can çıkar huy çıkmaz yapacak bşey yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlarla belirli ortak noktalar bulup düşüncelerini onlarla paylaşmalısın. Böylece iletişim kurman daha kolay olacaktır. Birinin sevdiği müzik senin sevdiğin müzik olabilir, birinin hobisi senin hoşuna gidebilir bunları insanlarla paylaş. Konuşmaya çalış. Sitedende olabilir, gerçektede. Kendini hayata aç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende öyleyim. Hatta fazlasıyla öyleyim. Bunun çözümünü bende bilmiyorum. Ama 1-2 arkadaşın olsa yeterli.

1|0
    0|0
  • benzer huylar bendede var kolay arkadaş olamam ama oldugum zaman iyi arkadaş olurum bu sorun psikolojik bir durum kötü bişey değil bence değiştirmek için uğraşma bence zor olsun sağlam olsun

1|0
    0|0
  • eski samimiyetlikler insanlar eskisi gibi olmadıgı sürece bu değişmez yeni insanlardan ziyade uzun süre deger verdiğim arkadasım kardesm gibilerle muhattabımı sürdüdürm yeter egerki olucaksa da bende baya zor arkadas edinirm. Fazla insan fazla dert.

0|0
    0|0
  • Oldugun gibi kal

0|0
    0|0
  • Selam yaz bana konuşalm bu konuda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...