14 Şubat kadar saçma bir Önemli! Gün daha yok peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sevgililer günü adı altında yapılan saçmalıklardan başka bişey değil. Sevgilim olsa bile kalkıp bu günü kutlamam zira birbirini seven iki insan için her gün özel olmalı bence 😊

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• bencede sacma bunlar hep kapılalıst sıstemın dayattıkları bıze

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen kutlamayı düşünmüyorum bana da gereksiz geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Durumdan anlasildigi üzere sewgilin yok benimde yok ama o günü sewgilisiz gecirmek adama koyar, ben bir bayanla ciddi (ewlenmek icin) olarak bir cay bahcesinde oturdum o günde sewgililer günüydü we bulusmaya gülle gittim hatta gülü bir gün önceden aldim we gece nöbet cikisindan sonra bulusma noktasinda cay bahcesinde oturup konusmaya koyulduk ama olmadi yani hatir zoru benle bulusmus, ben paket halindeki o gülü saatlerce montumun icinde ona caktirmadan tasidim, tm size tsk ederim malesef düsünmüyorum felan drkn ona bugünün ne oldugunu sordum we yok artik almiş olamazsin dedi ewet ben taa dün aksamdan beri size wermek icin aldigim gülü bulusmamizin basindan beri koynumda sakliyorum dedim we gülü kendisine werdim caylari ödedim ayaga kalktik we ayrildik, bunu en az 50 kere yaptim her ciddi anlamda bulustugum insana mutlaka bir kirmizi gülle gittim we en romantigide buydu napalim kader iste KİMİ ARAR KİMİ TEPER 😔🌹

1|0
    0|0
  • Günlerin hepsi sıradan yılbaşı da öyle 14 şubatta. Ama insanları teşvik ediyor bu açıdan güzel. Sonuç itibari ile herkes düşünceli değil herkes romantik değil ve herkes her zaman hediye alamıyor. Böyle günler en azından onlar için " düşünüldüklerini " hissetmek adına önemli bence.

0|0
    0|0
  • saçma bir gün.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Sevgilisi olana her gün sevgililer günüdür, özel günü olması saçma.

0|0
    0|0
  • Hediye icin illa 14 subatmi olmali sevdigim insana herhangi birgundede hediye alirim 14 subatta firsatcilara imkan tanimam

0|0
    0|0
  • Onemli olsada fark etmez bizler icin 😀

0|0
    0|0
  • Sacma tabiki sıradan gün

0|0
    0|0
  • 13 ten direkt 15 e gecsekte olur. S.. assa kasimpasa

0|0
    0|0
  • Evdeki takvimde 14 şubatı yirtim attim

0|0
    0|0
  • aynen bence de dünyanın en saçma günü

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Seninde sevgilin yok biz gibi anlaşılan :D

0|0
    0|0
  • Sevgilin olsaydi boyle dusunmezdin ablacigim siz kadinlar hep surpriz bekliyorsunuz Şu an benimkinin ici icini yiyor davranislarindan anliyorum surpriz bekledigini :d

0|0
    0|0
  • yabenim hiç 14 Şubat gümleri sevgilim olmadı yaa :) o nasıl bir duygu acaba :)

0|0
    0|0
  • sevgiline süpriz yapmak için 14 şubatı bekliyosan zaten sığırsındır yani

0|0
    0|0
  • insanlar çılgınca alış veriş yapsın diye uydurulmuş aptal bir gün a.. mk

0|0
    0|0
  • Saçma ötesi...

0|0
    0|0
  • Yokmuş gibi davran

0|0
    0|0
  • Birileri para kazanacak :)

0|0
    0|0
  • Benim için
    Hergün
    14 Şubat ...

0|0
    0|0
  • Maalesef çoğu kadın 14şubatta hediye bekliyor. Bence anlamsız. Zaten seven insan sevdiğine içinden geldiği için sürpriz yapar hediye alır.
    Sevgilin 14şubatta hediye beklediği için almadığında kalbi kırılacak.
    14şubat gelmeden benim için sevgililer günü anlam teşkil etmiyor diye anlattığında zaten açık açık anlayacaktır.
    Bence sevgililer birbirlerine 14 şubatta hediye almayı düşüneceğine önce birbirlerine güveni saygıyı ve zor zamande destek olmayı düşünselerdi ne güzel olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiç kutlamadım. :d

0|1
    0|0
  • kapitalizmi coşturuyor saflar. :)

0|0
    0|0
  • Bu günün hikayesini bilseler kutlamazlarsı

0|0
    0|0
  • Bencede saçma ay

0|0
    0|0
  • Çok haklısın ama o gün güzel bir bahane. Reminder gibi

0|0
    0|0
  • Ve sevgilisi olunca kutladı... :)

0|0
    0|0
  • saçma gereksiz

0|0
    0|0
  • Aynen saçmalikdan baska bisey degil 😪🚬

#rr

0|0
    0|0
  • Sevgilim doğum günümu bile hatırlamıyor sevgililer gününü mu hatirlicak ( doğum günüm 14 Şubat ) tam bir odun yaa ama seviyorumm :) odunumu :)

0|0
    0|0
  • yakarım üleynn sevgililer gününü :D

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep kapitalizm

0|0
    0|0
  • Ya deme öyle başka günlerde hatırlamıyo bazıları sevdiklerini 🙈🙆

0|0
    0|0
  • Düşüncen doğru bir düşünce