İyimi yaptım yoksa saçmaladım mı kızlar en çok sizi ilgilendirir?

Bugün dersanede ygs ye hazırlanıyorduk malum son senemiz. Sonra kız arkadaşlarımdan bir tanesinin kanaması oldu adetti galiba hoca tuvalete git dedi. Kızda kalkti gitti. Kız çıkar çıkmaz millet dalga geçmeye başladılar. Heralde kız gelince kimse laf etmez dedim. 5 dk sonra kız geldi yerine oturdu. En arkadaki çocuk kızın rahatsızlığıyla dalga geçmeye başladı. hoca ders anlatıyor umursamıyor duymasına ragmen. Birisi cikar ayip ediyorsunuz der sandim bakiyorum herkes gülüyor. Ama kızda umursamadan ders dinliyordu. Hala daga geciyorlardi herkes farkli farkli bisi buluodu. Düsündüm benimde anam var bacım var ya aynısı onlara gelse. Kiza dönüp baktimki dudağı kıpırdiyor. dokunsak ağlıcaktı. Öfkelenmeye başladim kalkip ayağa kesin sesinizi diyecegim ama cesaret edemiyorum. En arkadaki cocuk aha ağlıcak diyince kız ağlamaya başladı. Hoca hala ders anlatiyor. Kız ağlayinca sınıf kahkaha attı. Deli oldum ayağa kalkip en arkadaki cocugun suratina tekmeyi yapistirdigim gibi yere düsürdüm. Herkes bizi ayirdi hocada dersten defol dedi. Kıza bakıp sizler ne biçim insanlarsınız dedim. Kızlar hic olmazsa durumdan anlayin aynisi sizede olabilirdi sizin ağza alınmayacak yerlerinizle dalga geçilse hoşunuza gidermi dedim. Erkekler dedim aynısı sizin ablanizin annenizin ya da bacınızın başına gelse böyle alay etseler ne hissederdiniz dedim. Hocayada dönerek sozin bu yaptığınız iyi olmadı. Burada yapılan yanlışa sessiz kalıyorsunuz. Sizi şikayet edicem dedim. Bunun üzerine hoca beni dersten attı. Annem olayı bilmeden azarladi beni. şindi ben İyimi yaptim yoksa saçmaladım mı bilemedim.

0|0
20

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Gayet iyi bir davranış yaptın bence brova 👏👏👏

0|0
    0|0
  • Bu yaptığın çok güzel kızın yerinde olsam karşılıksız bırakmam

0|0
    0|0