Bu site sizce de bozdu mu?

bence bozdu yaa ben bayadır burdayım 2 hesap kapattım burda ben :) başlarda güzel sorular ve gerçekten dertli insanlar soru soruyordu şimdi ise her 5 sorudan 4 ü aşk 1 i gerçek bir dert sorusu ... Örneğin ben bu siteye sadece 1 konu hakkında soru sormak için yıllar önce kayıt olmuştum sonra ortam hoşuma gitmiş kaynatmıştık şimdi heryer kaslı erkek profili ile meme göstermeye çalışan ego tatmincileri ile doldu biz doğru dürüst kişisel bakım ile ilgili 2 sene önce soru sorduğumuzda 15 görüş alıyorduk şimdi sorsam 5 görüş anca gelir ama birisi açıp adonislerini ya da memelerini gösterince nasılım ayağına 20 görüş geliyor... Buralar bozdu aynı face gibi face de insanların günlüğüne döndü resmen adamlar yaptıkları herşeyi yazıyor facede günde 15 fotoğraf atmazsa o gece uyuyamıyor :) yok abi bu sene şu üniyi kazanayım yeni bir face açacam 1500 kişi var facemde 1500 ü nü de tanıyomusun de 100 ü lie anca tanışmışlığım vardır :) bir çeki düzen vermek lazım şu üniyi kazanayım bu ks hesabını da şimdiki face mi de silecem yerine tek bir face hesabı açıcam o da gereklilikten gerkli kişileri eklerim baba mis gibi tertemiz takılırım... one yaa mazoşistinden tot satanistine kadar adam var facemde :D

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Vakit kaybı tamamen ama zaten amaçta vakit öldürmek 😁

0|1
    0|0
    • benimde şuanda durma nedenimin yüzde 50 si o ama vakitim kıymetli benim üniye çalışıyorum anca bu saatlerde girebiliyorum..

• Ben hala eğleniyorum

0|0
    0|0
  • aynen aynen bencede bozdu gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hıc sorma kanks

0|1
    0|0
Yükleniyor...