Babam telefonda terbiyesiz şeyler gördü?

Arkadaşlar şütfen yargılamayın babam googlede aramalara girdi terbiyesiz yazıları gördü bende meraktan araştırıyodum bakıyodum anlarsınız işte yukarı katta anneme bisürü bağırdı falan napıcam ben lütfen yardım edin çok utanıyorum :(

Güncellemeler:
Saçma saçma ne gördü yazmayın azcık insan olunda yardım edin ağzımı açtırmayın burda

0|1
9|13

En İyi Kız Görüşü

• görsellerde dolaşırken virüs girdi ekran kaldı böyle de annenle konuş ayrıca baban tlf neden karıştırıyo

0|0
    0|0
    • Ekranda değil google aramalar bakmış ya benimş kandırıyosun diye öyle diyince

• Babam varken elime telefon bile almıyorum zaten babam çok kıskanç bide bu konularda çok dikkatli birisi çok üstüme düşüyolar hiç biyere gitmeme izin vermiyolar dışarı çıkınca takip ediyolar falan :( sevgilimi biliyo ama bana kıyamadığı için sesini çıkarmıyo :( böyle bir babaya ben niye böyle şeyler görmesine müsade ediyorum ya keşke ellerim kırılsaydıda bakmasaydım of ya :(

• bismillahhh bir kendine gel tamam sanki biz hiç yapmadık lütfen vicdan yapıp üzme kendini bidaha yapmassın olur biter utanıyosun anlıyorum ama yapıcağın şey onlara böyle birşeyin birdaha olmadıgını kanıtlamak öyle bir Aileye sende karşılığını ver ozaman her dk bunu düşünmicekler inan bana

Erkekler Ne Diyor 13

• B0ku yedın anan ağzına zıcar kanks

0|0
    0|0
  • ben ensertin ne oldugunu bilmiodum pc den arastırdım felan :D sonra ablam görmüştü :D benimki en rezili :D :D

0|0
    0|0
  • ulan geçmişi silseydin

0|1
    0|0
    • Unuttum ya orası kalmış bitek lanet gelsin

• ne arıyon ki 15 dk da bir geçmişi siliyon cia fbi mit bile bu kadar temizlemiyordur geçmişi :D

• @Palantir33 harbi lan 15 yuh ne halt yiyosa dk başı

• Bir kızın gecmisine bakmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Virüs de 😈😈

0|0
    0|0
  • Öğretmen öğrencisini adafafaga boşver gecer

0|0
    0|0
  • Araştırma konusu neydi

0|0
    0|0
  • arama geçmişini temizleseydin

0|0
    0|0
  • p*rno mu ızledın gız

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne gördü

0|0
    0|0
  • Takmamaya çaliş arkadaşlara verdim onlar girmiş herhalde de. Fazlada takma boşwer

0|0
    0|0
  • ben bakmadım bunlara virüs girmiş de

0|0
    0|0
    • Beni kandırma diyo ya

• neleri gördü çok merak ettim ya

• ne araştırıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Annen mi sandı?

1|0
    0|0
  • Yetişkin bir inasnım normal de

0|0
    0|0
  • Senin adina cok üzüldüm tek yapicagin sey gelecekte cok terbiyeli olup degismek
    Ailene ancak ozaman inandira bilirsin
    Yaptin artik bir hata

0|0
    0|0
  • bazı şeyleri merak ettiiğim için burdan bakıyorum soramadığım öğrenmem gereken şeyler diyceksin , ya da ödev verildi diyceksın araştırmam gerekti hesabı

0|0
    0|0
  • Bir daha bakma geçmiş olsun utancin gidene kadar çok bir araya gelme

0|0
    0|0
  • Cinselliktir muhtemelen bisey olmaz ögretseniz bakmazdim dersin

0|0
    0|0
  • Erkek kardeşin varsa üstüne at ben olsam öyle yapardım ajaksöd oğlu yapsa kızmazdı gerçi. Ne de olsa o "erkek". Zamanla unutursun kuzum ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Ooo fena olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...