Nisanlim ailesine cok kirildi?

1yillik iliskim vardi adini koyalim bir an once dye ailesi israr edip durdu apar topar istemeye geldiler yuzuk taktilar evde Nisan gnu kararlastirildi. Mustakbel kaynanam gorumcem icin 2sene hcbisey olmicak once siz evlenin ddi. Ama bir anda onu da istemeye geldiler salon tutulup soz yapildi. Nisanlim bnu duyunca ailesine cok kirildi. Bende salonda yapmk isterdm apar topar yaptnz benmkini evlatlik cocugm sanki dye icerledi ailesini ve gorumcemi hic aramadi tebrk etmedi. Bende kirildim bende isterdm oyle guzel seyler. bir defa oluyor snucta. ve benm ailem maddi olarak kendini yeni toparliyor ben onlari zora sokmak istemiyorm kesinlikle. onun da ailesinin durumu cok ta iyi degilken bu yaz bzim dugunu nisani nasl yapacklr blmiyorm. Elbette gorumcemede Nisan yaparlar. nisanlim ve annem dugunu ertelemeyi dsunuyor. bunu dusunuyorz nisanlimla ikimzde ve ben onun uzuldgnu gormk istemiyorm. :(( ne yapalim erteleyelm mi hc blmiyorm :/

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Erteleyim bence o da aceleye gelip kötü olmasın

0|0
    0|0
    • Bzde konustuk bnu dusunuyorz bakalim

Erkekler Ne Diyor 1

• işte bu bir evlada yapılacak en kötü şey

0|0
    0|0
    • Aynen. Ki nisanlim annesine o kadr duskun bir insan ki dgerleri naparsa yapsin umrunda olmz ama annesinin "2sene bsey yok"diyp bikac ay snra soz yapmasna kim olsa kirilir

Kızlar Ne Diyor 1

• genelde sözde nişanda salonu kız tarafı tutar nişanlın bilmediği için darılmıştır

0|0
    0|0
    • Sorun sozun salonda olup olmamasi değil . Bzim kiz isteme soz bir anda oldu aceleye geldi kimse bsey anlamadi.

• Benm ailem dha damadiyla oturup dgru durust konusamadi hic. Nisanlimi misafr etmeyi istiyor ailem ama nisanlim bahaneler bulup gelmiyor ailemin yanina. Ben arada kaliyorm

• haklısınız karşı tarafı tanımadan evlenilmez sonuçta biraz ertele iyice tanımadanda evlenme bencede

Yükleniyor...