Dünyada Müslüman nüfusunun artması?

Avrupada müslüman nüfusunun artmasi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Lütfen islam düşmanları yorum yapmasın.

0|0
19|33

En İyi Erkek Görüşü

• Allah nurunu tamamlayacaktır. SAFF-8

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Müslüman ülkelerde bile müslüman nüfusu azalırken avrupada artıyor demen çok komik.
    Fransa harici hiç bir yerde artmaz müslüman nüfusu. Artan bölgelerde de sadece müslüman ülkelerden göç eden kişilerin gitmesi ile sayı artıyor. Yoksa Avrupa'da genel olarak ateizm de büyük yükseliş var.

3|2
    0|0
  • İnsanlar hak dini bulmaya başladılar.

1|1
    0|0
  • Keske gercek muslumanlarin sayisi artsa. Sahsen ben muslumanim diyorum ama ne kadar muslumanim diye kendime bakarsam heralde diplerin de diplerindeyim. Allah dogru yola iletsin ve o yol uzerinde sabitlesin insaallah.

0|0
    0|0
  • Gerçek din islamdır ne yazık ki ülkemizde modernizm çağdaşlık laiklik adı altında namaz kılıp oruc tutana ya yobaz ya kafayı yemıs dıyorlar bı de gençse varno zaman orasını burasını yabancı erkeğe göstermenin nesi çağdaşlık nesi Modernizm sonbaharda ağacın yapraklarının dökülmesi yaratanın bize verdiği bir mesaj ne oluyoe yani ağacın yaprakları dökülüyor üzerinden insanlar hayvanlar geçiyor yani ne anlatılmak isteniyor ey insan oğlu birgün sende böyle olacaksın ki üzerinden hayvanlar insanlar geçicek yine baharda ağaçların tomurcuk çiçek açması da bir mesaj ne o ey insan oğlu hiç şüphen olmasın ki öldükden sonra dirileceksin yine bir örnek o kadar teknoloji çağındayız uzaya bile çıkıo insanoğlu o zaman neden ölüme çare yok son model arabalar üretiliyor gemiler denizin üzerinde muntazam gidiyor uçaklar havada süzüle süzüle gidio o zaman bir insanoğlunun duran kalbini çalıştırmak zor olmasa gerek bu dünya Cenab ı Hak tarafından öyle bir yaratılmış ki günleri ayları hesaplıyabilelim diye geceler gunduze yaz kısa karıstırılıp durmus ınsan kendıne sormalı neden bu dünyadayız neden yaratılanların en sereflisi insan olarak yaratılmısız bugun bır ınek bıle evinin yolunu bulup yayıldıkdan sonra sadece sahıbıne sutunu veriyosa allaha ınanmayan dını görevlerinı yerine getirmeyen hayvandan da daha asagılıkdır ey inanmayan kafırlerbo zaman bır canlı yaratın meninin bir benzerini bulamadınız mı ondan geldık ona gidicez kurtulusu yok tek care ınanıp ıman etme

0|0
    0|0
  • İnşallah keşke öyle olsada müslümanlar dışında kimse kalmasa bu dünyada allah muslumani her zaman korusun

1|0
    0|0
  • İnsanlar artık gerçeğin farkına varıyorlar. Değiştirilmiş saçma sapan kitapları onlara fayda sağlamayacak. Hesap günü yaklaşıyor.

Elhamdulillahi rabbilalemin! Bu topraklardaki insanların yıllardır olan inancının farkına onlarda varıyor artık. Fakat şu sözde İslam Devleti ve Arap baharı olmasaydı. İslam dini terörisim olarak gösterilmeyecek ve mümin sayısı artacaktı.

0|0
    0|0
  • Onun tek nedeni durmadan üreyen müslüman toplumları yoksa milletin din değiştirdiği falan yok ama dinini bırakan dolu.

1|0
    0|0
    • Dinini degistiriyorlar. Siz internetteki ozenti ateistlere bakarak bunlari soyleyemezsiniz.

• Benim gozlemlerime gorede musluman nufusu artiyor.

• hiç bir müslüman dinini bırakmaz. Çünkü kimse mersedesten inip eşeğe binmek istemez. Dinini bıraktığını söyleyenler zaten müslüman olmamışlardı.

• Nerede varmış o artış? Ben çocukluğumdan beri duyarım, Müslüman oluyor herkes diye. Yapılmış bir çalışma var mı?

0|1
    0|0
  • suriyede müthiş derecede azalan müslüman nüfusunu açıkla biz de sana avrupada artan müslüman nüfusunu açıklayalım

2|0
    0|0
  • Doğru yolu buluyorlar

1|0
    0|0
  • Müslüman nüfusu artmıyor aksine azalıyor..

Lafa gelince hepimiz müslümanızda kaçımız müslüman gibi yaşıyor?

0|0
    0|0
    • Azaldigina inanmiyorum. Her nekadar riddet olaylari olsa da bir o kadar hatta daha fazla kisi musluman oluyor.

• bunun en önemli sebebi: modernitenin zihinleri bozması; müslümanların dünya sevgisi ve ecel korkusu

• Çok üremek kaliteyi düşürür. Hele ki bir İstanbul nüfuslu yahudilerle baş edemediğinizi düşünürsek vaziyet ortada.

1|0
    0|0
  • İnsanları gerçekleri görüyor. Bazıları her ne kadar İnkar etsede.

0|0
    0|0
  • Az kaldı yakında hepsinin sınır dışı edilip hak ettikleri medeniyet dışı toplumlarında yaşamalarına.

0|0
    0|0
  • Süslüman olmasın onlar.

1|0
    0|0
  • Bizde de sözde müslümanlar artıyor

0|0
    0|0
  • Bizim gibi müslüman olduktan sonra neye faydası var

0|0
    0|0
  • Kıyametin kopacağının habercisi.

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum. Düşünmem gerekir mi?

0|0
    0|0
  • Ortadoğuda müslüman mı kaldı alayı göç etti avrupaya tabiki artacak :)

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Ne güzel bir haber kızları müslüman olsunda evlenek.

0|0
    0|0
  • dünyada müslüman arttıkça. Müslüman ülkelerde de müslümanlar azalıyor. Nasıl bir ironiyse

0|0
    0|0
  • Nüfus değil muslumanlarin kalitesi artmalı

0|0
    0|0
  • yanlıs yerden bakıyorsun olaya, keşke artsa da. kalıteyı de arttırmamız lazım bence.

0|0
    0|0
  • Ahir zamanın kıyamet alametleri.

0|0
    0|0
  • Azalıyor

0|0
    0|0
  • nicelik ve nitelik her zaman ters orantılı olmuştur nicelik arttıkça nitelik azalıyor

1|0
    0|0
  • Şeriatın yaklaşmasını...

0|0
    0|0
  • önemş elbette ama niteliğinin artması daha önemli değil mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 18

• Elhmd. zaten ayetlerde haber verılmıstı..

“Allah içinizden iman edenlere ve salih amelde bulunanlara vaad etmiştir: Hiç şüphesiz onlardan öncekileri nasıl ‘güç ve iktidar sahibi’ kıldıysa, onları da yeryüzünde ‘güç ve iktidar sahibi’ kılacak, kendileri için seçip beğendiği dinlerini kendilerine yerleşik kılıp sağlamlaştıracak ve onları korkularından sonra güvenliğe çevirecektir...” (Nur Suresi, 55)

“Ve seveceğiniz bir başka (nimet) daha var: Allah’tan ‘yardım ve zafer (nusret)’ ve yakın bir fetih. Mü’minleri müjdele”. (Saff Suresi, 13)

“Elçilerini hidayet ve hak din üzere gönderen O’dur. Öyle ki onu (hak din olan İslam’ı) bütün dinlere karşı üstün kılacaktır; müşrikler hoş görmese bile.” (Saff Suresi, 9)

2|0
    0|0
  • çok mutluyum rabbim sayımızı artırsın :)

2|2
    0|0
  • Super.

1|1
    0|0
  • Elhamdulillah. Rabbim nurunu tamamliyacak insallah. 😊

2|0
    0|0
  • Ne güzel işte imana geliyorlar geçte olsa :)

2|1
    0|0
  • Dünyada artiyor olabilir ama türkiye hızla azalıyor

2|1
    0|0
  • Sözde değil, özde müslümanlar artsın inşallah

2|0
    0|0
  • Keşke azalsa. Hatta bitse diyorum.

0|0
    0|0
    • Bizde sizin icin aynisini dusunuyoruz

• Sizin kendi gorusunuz. Biz insanlarin hidayet bulmasina seviniyoruz. yorumunuz icin tesekkur ederim.

• Peki. Önemli değil.

• Iyi bisi

1|1
    0|0
  • Nüfüs artıyor ama o müslümanlar o müslümanlar değil artık.

1|1
    0|0
  • Ben ingilterede yaşiyorum burda musluman yok. Nerde artiyor anlamadim. Var olan camiler bile yıkıliyor cami yapma iznide verilmiyor zaten.

0|0
    0|0
  • Bu bir kıyamet alameti

0|1
    0|0
  • Neredeyse tüm Avrupa'da İslamofobi varken ; nasıl İslam nüfusu artıyor anlayamadım , İslam ülkelerinden yapılan göçler sonucudur o.

0|0
    0|0
  • ne güzel ben öyle bir artış duymadım

0|1
    0|0
  • bana dokunmayan yılan bin yaşasın :D

0|1
    0|0
  • insanlarin tercihleri

0|0
    0|0
  • Kim dedi artiyor diye