Ciddi bir sorudur lutfen cevaplar misiniz?

Benim bir icralik durumum var ama imzali bir anlasma yapildi yani odenmedigi takdirde hapislik cikiyor direk ve odeyemedik taksitleri karar cikabilir belki de cikti avukat biliyor. sorum su ailem ise girmemi istemiyor adimdan vs bulunurmusum ve hapise atilirmisim 3ay kadar ya da parayi odeyene kadar.. borcum 10bin. ise girmemle ne alakasi var cok da kestiremedim aslinda bulcak olduktan sonra beni illa bulunurum oyle degil mi? bilgisi olan tecrubesi olan bana birsey yazabilir mi? simdiden Allah razi olsun hepinizden..

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçarak olmaz o iş bir şekilde taksite bağlatmalı ve ödemeye başlamalısın..

Hakkında dava açılır zerinde kayıtlı mal vs yok ise gelir evinden seni alırlar hapse girersin..

Durdukça faizleniyor o..

0|0
    0|0
    • Taksite baglanmisti zaten kacmiyrm odeyemiyorum

• Yanılmıyorsam 2 veya 3 ay ödemezsen taksit bozuluyor ve üstüne %30 oranında temerrüt faizi ve avukatlık ücreti ekleniyor..

Öyle olursa işin zor 10 bin liraya baya bir miktar daha eklenir..

• Imza atmak zorundaydim dukkan kapanisi yapamiyordum olanaksizdi.. okadar faiz of of

• Sigortasız bir işte seni bulamazlar

1|0
    0|0
    • Bende oyle dusundum ama bulabilirler dedi hadi onu da gectim sigortaliya girsem sorun olur mu😳

Kızlar Ne Diyor 1

• işe girdiğin an sgk dan bulunuyosun maaşına icra geliyo ama ödicek durumun olmadığı belirttiğinde yine baştan bir ödeme planı çıkartırlar faiz indirimine kadar gider

1|0
    0|0
    • Bska odemi plni yok bu sondu😥

• 👍coook tesekkur ederim 💓

• rica ederim kardeşim

Yükleniyor...