Kucuk kizlarin surtunme istegi?

Kucuk kizlar kucukken hep bir yakinlasma kurar sonrada ustume. cikip surtunurlerdi bunun sebebi ney bir kisi degil hatirladigim herkes bunu yapti ama kucukken

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Beş yaşımdayken bir kız arkadaşım sevişme teklifi etmişti. Neden bilmiyorum o aklıma geldi😀

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çocuklar varlıkları dokunarak tanırlar büyükler görerek ve anlayarak

1|0
    0|0
  • kendini tanıyor...

1|0
    0|0
  • Küçük kızlar senin üstünde niye sürtünüyor

0|0
    0|0
    • Ya kiz kiza oyun oynuyoruz sen anne ol ben baba diyorlar kariciim kariciim yapip bir bakmisim ustumde

• ne bileyim ya kanepenin başlıklarına sürerler çokokrem sürer gibi sürtünme aşınma..) çok var

0|0
    0|0
  • Çocukken bazılarında hormonlar tavan yapar. Cinsel açıdan hiçbişey hissetmezler ama hormonlar yüzünden delidolu olurlar. Bunlar masumca ne yaptığını bilmeden yaptıkları hareketler. Ama ergenliğe girdikten sonra yapılanlarda artık masumluk yoktur :)

1|0
    0|0
  • Küçük dediğin kac yasinda ben kuzeninmle karı koca oynamistim o brnimkini ben de onunkini yalamistim

0|0
    0|0
    • 6 7 kesinlikle cocukluktu mesela bir kizla evcilik oynadik ve opustuk biriyle selenacilik oynadik ben buraktim o selenaydi beni gekip gekip opuyoedu biriyle kapi arkasinda ya surekli kizlar bir surtunme ihtiyaci duyuyordu

• Bence iç güdüsel bir davranış? Mesela biz yalamayi kimseden görmedik ama yaptik

• Cinsel istek ama o bunun cinsel bir dürtü olduğunun farkında olmadığı için oyun oynadığını sanır.

1|0
    0|0
  • böyle böyle keşfediyor kendini işte
    sürtününce bişeyler oluyor ve o nedeni araştırıyor

1|0
    0|0
  • kac yaslarinda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...