Arkadaşlığın sevgiliye dönüşmesi nasıl bir duygu?

Bana çok garip geliyor. Yıllarca arkadaşım olarak baktığım kişiye sevgili gözüyle bakamam.Çünkü onu bir nevi kardeşin olarak görüyosun.
Arkadaşlığı sevgiliye dönüştürenler, hiç arkadaş olarak bakmamış olması gerekir.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Aynen son soyledigin dogru 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok normal cunku sen herkesten cok ona guveniyosun her seyini onunla paylasiyosun ve arkadasin oldugu icin yaninda kasmiyosun eglenip guluyosunuz. Olusan guvenle birlikte hissedilen aşk duygusu kuvvetle muhtemel

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem ama bende o gözle bakamazdım sanırım

0|0
    0|0
  • Olabilir kader 😑

0|0
    0|0
  • Ben korkarim

0|0
    0|0
  • Mümkün olabilecek bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Bence güzel. Benimde öyle ilişkim var karsımdaki kişiyi tanıyorum nerede ne tepki vereceğini biliyorum. İlk zamanlar garipti ama güzel. Bide güvenmek açısındanda daha iyi :-)

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzsl sjsjs

0|0
    0|0
  • Buyuk konusma aga basina gelirse anlarsin

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir bu Ada'mın teki senelerce bekler öyle olur içini bilmek lazım derim

0|0
    0|0
  • zaten senin sevgili olacağın kişiyi daha önceden iyice tanıman güvenmen gerekmez mi? arkadaş olmadan direk sevgili olunmaz ki? bence öyle

0|0
    0|0
    • O zaman ona hiç arkadaş gözüyle bakmış olmayız?
      Buda bir nevi iki yüzlülüktür

• Ben direk sevgili olarak bakıyorum, olursa olur olmazsa olmaz diyorum.

• 2 haftada bir sevgili değişiyosun o zaman çok basitçe buluyorum bunu

• Basima gelmisti. Uc yildir tanidigim biriyle sevgili olmustum ben arkadas olarak goruyordum ama ona bahsettigim butun kizlari kotulemesinden kiskandirma cabalarindan sonra niyetini anladim ve sevgili olmayi denemistik yaklasik 2 ay kadar surdu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...