Sevgilinin ailesiyle tanışırken nelere dikkat edilmeli?

Örneğin :
Nasıl davranılmalı?
Neler söylenmemeli? :D

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Temizliğine dikkat etmelisin.
    2- Diline dikkat etmelisin. Çok konuşmamalısın.
    3- Sabırlı olmalısın, dinlemelisin karşındakini.
    4- Yapmacık olmamalısın olduğun gibi davran.
    5- Hatır için her şeye evet dememelisin.
    6- Eğer evine gittiysen, yemek ya da çay ikramında yardımcı olmalısın.
    7- Tebessümü ihmal etmemelisin.
    Ekleyeceklerim vardır ama şu an bunlar aklıma geldi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendin olmalısın. Tedirgin olunca karşı taraf bunu hissediyor doğal olarak. Onlar seni tanıyamıyor sende görüşmeyi kötü geçirmiş oluyorsun. İlk izlenim dediğimiz şey çok önemli bu yüzden basit kurallara dikkat etmekte fayda var.

Saygılı ve güler yüzlü olunmalı. Saygı kelimesi çok geniş bir anlam içeriyor burada. Oturmandan kalkmana ve konuşmana kadar hassas ve dikkatli olmalısın. Az-öz konuşmak ve bolca dinlemek daha iyi olacaktır belki ilk görüşme için.. açık giymemek lazım fazla. Jest olsun diye anneye bir çiçek veya tatlı alınabilir.

Ama tüm bunlardan önce ilk başta söylediğim gibi kendi olmalı insan. Doğallık samimiyet demektir. Kendi olabilen insan doğaldır yapmacık davranmaz. Sonuçta karşındaki de sen ben gibi birer insan etten ve kemikten olma.. kimse mükemmel değil. Anlayışlı hoşgörülü bir aile ise zaten çok rahat geçecektir görüşme. Ailenin yapısı da çok önemli burada..

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Saygılı davranılmalı

0|0
    0|0
  • uzun bir konu

1|0
    0|0
  • Dediği herşeyi onayla

0|0
    0|0
  • Herşeye

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi davranılmalı

0|0
    0|0
  • giyim çok önemli ilk olarak , ikinci olarak gülmeye çalış hep herşeye gülme ama salak sanmasınlar seni sonra annesi bişey yapıcak mesela mutfaga gitti hemen de bende yardım edeyimmi flan öyle işte

0|0
    0|0
  • Sessiz sakin rol kes işte, nasolsa çocuk elinde ailesinin yaninda masum ayaklarina yat :D :D

0|0
    0|0
  • Düzgün normal yapmacık olma

0|0
    0|0
  • sevgilini göm yaaa çok para harcıyo çok şımarık flan diye emin ol hemen evet doğru söylüyosun dicekler :D

0|0
    0|0
  • Tanısmam ki

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık olunmalı :))
    bir çay mı konulacak hemen sen koyacaksın. boşlarmı götürülecek hemen sen götüreceksin :) bulaşık mı yıkanacak hemen sen yıkayacaksın :)

0|0
    0|0
    • Eve temizlikçi almıyorlar :D ben uzatır ayakları otururum

• "oğlummm evladımmm bu kızdan uzak dur bak.. hakkımı helal etmem sana" diye telkinler gelecektir :)) erkek arkadşına

• olduğun gibi davran ve ailenin önünde sevgilinle aranda mesafe tut sırnaşma yani. Yemek yapıyorsa annesine yardım et. Sevgilini aşağılayıcı cümlelerden kaçın. Gerisine doğal davran kendin ol

0|0
    0|0
  • olabildiğince kibar hfkjsdlfs

0|0
    0|0
  • Saygili ol
    Sizli bizli konus
    Birsey diyorlarsa inatlasma (takim siyaset ne ise)

0|0
    0|0
  • valla bende bılmıyomkı reis :D

0|0
    0|0
  • herşeye :D

0|0
    0|0
  • :D çelik yelek giY:D

0|0
    0|0
  • Annesi çay felan getirirken mutlaka yardım et ya da söyle en azından

0|0
    0|0
  • rahat ol kasışırsan işkillenirler ama bokunu cıkarma

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar güler yüzlü olman yeterli

0|0
    0|0
  • her şeye tamam de buda moda oldu ailenin haberi var mı babacığının?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bircok abiyle buyumus biri olarak brnim onerilerime kulak vermeni oneriyorum. Öncelikle kesinlikle açık giyinme. Göğüs dekoltesi olacak seyler giyme sakin. Sonra etek giyme yanlarinda. Elbise giyeceksen bile boyuna dikkat et. Sorttan straplezden falan bahsetmiyorum bile anlamissindir. Secgilinin ailesi kapaliysa daha bir dikkat etmen gerekiyor giyimine. Sonra oturdugunda cenen dusmesin her soruya yarim saat cevap verme salak sacma seyler anlatma. Cay kahve servisi yapılacağında mal mal oturma sevgilinin yaninda. Cunku bunu cok laf ediyor teyzeler okuz gibi oturdu kicini yapistirdi koltuğa yanindan ayirmadi oglani diye. Ve guler yuzlu ol bu en onemlisi. Sorulan sorularin disinda pek baska konulara dalmamaya calis ilk tanismada derim ben. Ha bide onların yaninda sevgilinin hatalarini soyleyip sikayet etmeye kalkma cunku ogullari her zaman en iyisidir bir numaradir.

3|0
    0|0
  • normal saygili ve dogal.

0|0
    0|0
  • Belli bir şeyi yok bunun kendin ol ama saygısız davranma tabii ki saygı çerçevesi içinde sohbet etmelisin, bunlara ek olarak oğlunu kötüleme asla ve asla :D o kötülerse haklı olduğunu söyle ama iyi yönlerini de kat araya falan :D

0|0
    0|0
  • Oturaklı, edepli kız ol :D Ne derlerse sesini çıkarma alttan al falan

0|0
    0|0
  • Giyimin aşırı dekolte olmamalı. Bakımlı olmalısın. Sıcakkanlı, samimi olmalısın. Çok yalakalık yapmamalısın.

0|0
    0|0
  • Takla atarak eve girmenin etkili olduğunu söylüyorlar dene bence :D

0|0
    0|0
  • Tanışılmamalı.

0|0
    0|0
  • Evlilik düşünüyorsan bu yaşta daha çok erken.
    Öylesine bir tanışma ise fazla takmamanı öneririm.

0|0
    0|0
  • doğallık

0|0
    0|0
  • Doğal davran😂

0|0
    0|0
  • Konuşmana, hareketlerine, giyinişine. Her şeye kısaca

0|0
    0|0
  • kendin ol yeter