Bacaklarımda yara izleri var. Sevgilinizde olsa ne düşünürdünüz?

13-14 yaşındayken babam çok dövüyordu. Daha sonra annemle ayrıldıkları için kurtuldum ama o yaraların izleri kaldı bacaklarımda. Doktora gittim ama çaresi olmadığını söyledi. Derin kesik izleri var. Utancımdan etek giyemiyorum hiç. Yaz kış pantolonlayım.
Sizin sevgilinizde böyle bir durum olsa ne düşünürdünüz?
Hoş şeyler düşünmeyeceğiniz malum elbette, ama yine de çok fazla rahatsız olur musunuz?

Ayrıca, bu durum için sizin bildiğiniz/önereceğiniz bir çare var mı?

0|1
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğim kişinin kalbine önem veririm, biz yürekten sevdik bacaktan değil ;)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kim kusursuz bir vücuda sahip ki? Seven adam rahatsız olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Nedenini sorarım ne bunlar diye, anlayış gösterip onunla bu konuda ilgilenirdim. Bir erkek bacağında yara izi var diye bırakmaz utanılacak bir konu değil. Sen daha iyi bilirsin ama yaraları örtecek kadar bir çorap ( bkz: külotlu çorap vs.) etek giyebileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimi yara izlerinden öperim.

1|0
    0|0
  • yazık

0|0
    0|0
  • Gerçekten seven bir erkek bu tür şeylere takılmaz bence. Hoş durmayabilir kabul ediyorum ama Dünya'nın sonu değil ve bu senin suçun değil. Ama yerinde olsam bu izleri bırakan adamı rahat bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • Insanlarda nasıl bir algı oluşmuş bilmiyorum ama. eğer ben gerçekten gönülden seviyorsam orasını burasını dert etmem. onu korur kollarim. benim için sevda vücutta bitmiyor gönülde bitiyor.

0|0
    0|0
  • Sorun yapan cikmaz pek takma kafana.

0|0
    0|0
  • üzüldüm doğrusu ama benim sevgilim olsa sorun yapmazdım ben bacaklarını değil onun kalbini severdim oda bana yeterdi izleri hiç sorun yapmazdım hatta etek giydirirdim alışsın rahatlasın diye

0|0
    0|0
  • O babanin varya Allah... b.. versin..

Seni sevmeli ve bunu basina kalkmamali..

0|0
    0|0
  • ben bizzat kimseden çekinmem kız arkadaşım veya eşim de böyle bir problem olsa bir fazla arka çıkarım yalnız böyle kişilerde pek acma duygusu olmaz o ayrı konu

0|0
    0|0
  • Öz baban mı bunu yaptı sana. Nasıl kesik izi oluyor jiletlemi kesti ne yaptı.

0|0
    0|0
    • Ayrıntıya girmek istemiyorum, zaten terapi gördüm 6 ay

• Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun ama merak etme seni gereçekten seven insan buna aldırış etmez seni olduğun gibi kabullenir.

• sorun yapmaz tam tersi çok sahiplenir bence.

0|0
    0|0
  • Seni seven bacakların için değil yüreğin için sevsin...

0|0
    0|0
    • Günümüzde öyle olmuyor ama işte :(

• Sende haklısın yaşayan bilir bu durumu ama üzülme hayata sıkı sıkı tutunmaya çalış seni anlayan biri karşına elbet çıkmıştır veya çıkacaktır. Umudunu kaybetme...

• Herseyin bir aciklasi varmis sorun edecek bir sey yok bunda

0|0
    0|0
  • fazla ise kötü durur ama farketmez bence genel olarak.

0|0
    0|0
  • Direk anlatırsa bişey düşünmem ki

0|0
    0|0
  • Yüreğin temiz olsun gerisi boşver :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Canim seni seven kisinin Bunu sorun edecegini sanmiyorum hic, izler icinde kantoron yagi varya onu dene mutlaka gercekten izleri gecirdigini duymustum denemekten bsey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • üzülürdüm onun için baktıkça içim acırdı

0|0
    0|0
  • Vücut Make-up'i tarzinda ürünler var. en kötü izleri bile kapatiyor. görmüstüm bir kac yerde

0|0
    0|0
  • Cilt tonu açıcı kremler kullansan yara izleri kamufule olabilir ten regin degistice g. kore de falan cok yaygın ebay gibi sitelerden cok uygun fiyata getitirebilirsin

0|0
    0|0
  • İyi olmuş işte etek giyip günaha girmiyon

0|0
    0|0
  • O nasil bir babadır ya :(

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten seven insan hiç bir kusurunu görmeyecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...