Bana gercekten ama gercekten yardimci olucak biri varmi?

Okula gitmek istemiyorum. okulu sevmiyorum. ortami sevmiyorum. calismammi gerekir? Onuda isteniyorum. evlolik falan zaten duaunmuyorum. hic bisi yapmak istemiyorum.. bana yardim edin lutfen.. uzun yillaedir boyle.. destek aldim da. Ama bisi olmuyor degismiyor. yanu. yasamak istemiyorum gunah munah demeyin allah askina. icimden hayatta kalmak istegi yok
Artik olmek istiyorum. kazik cakacak defilim sonucta..

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ölmeyi istiyorsan dileğin bir gün zaten sen bunun için bir çaba harcamasan da yerine gelecek. O zamana kadar da iyi bir insan olarak bu dünyanın iyiliklerinden faydalan, şimdi ölüp ne yapacaksın? Hazır mısın öbür dünyaya gitmeye? Yani hazır mısın derken; "Bu dünyada yaptığın iyi ya da kötü şeyleri hiç tarttın mı kafanda?" Belki bunda bir eksiklik vardır, çünkü Allah'ı unutandan başkası umudu tükenip ölümü istemez böyle. Hiç Allah'a yönelmeyi ve ondan yardım istemeyi diledin mi? Ha bunlar da umrunda değilse ve illaki ölüm ölüm diye tutuşuyorsan, eğer cinayet işlemiş bir insan durumuna düşmek istiyorsan sen bilirsin. Çünkü kendi canını almanın cinayet işlemekten farkı yoktur suç olarak...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle birebir aynı durumu yaşamış düşünceleri değişmiş biriyim. Ona göre yazıyorum...
    Okulda öyle sorunlar olmuştu ki zaten defalarca kez değişmişti, sevdiğim arkadaşlarımdan ayrılıp yalnız kalmıştım. Sonra da alışamadım. Okul sorunları üst üste geldi bindirme oldu hep. Ve nefret ettim emin ol senden daha fazla. Cehennem gibi geçiyordu ve sosyal fobimden ötürü bütün bir okul günü boyunca mecbur kalmadıkça yerimden kalkmazdım... kimseyle de konuşmazdım. Düşin. Tam üç yıl her gün saatlerim böyle geçti bu hareketsizlik yüzü nden kısa kaldım, ve vücudum sarktı. Ve ayrılmak istedim. BırakmK. Ne olurdu ki? Sanki üni ya da lise mezunu olmayan kimse çalışmıyor mıydu? Elbette birçok insan gibi iş bulabilirdim. Çeşitli ko ularda kendimi eğitip kariyer bile yapabilirdim, hatta zengin bile olabilirdim. Yok mu ilkokul mezunu, patronlar sanki?

Ama ne biliyor musun? Sonra anladım. Düşündüm ve kendi kendini mahrum, bırakacaksın. Hep kötü değiller ya. Okumaya devam edince tanıyacağın iyi tarliş insanlardan, daha bir çevreden daha iyi itibardan daha iyi kariyerden. Okuöazsan müdür de olsan bir gün gelecek yüzüne vurulacak ilkpkuş mezunu müdürümğz var biz boşuna okumuşum diyecekler. Açıktan oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ananın babanın parasını yemeden, bir barakada yaşam süreceksin. Kendi ihtiyaçlarını karşılamak için mecburen çalışmak zorunda kalacaksın bir süre sonra. Daha sonra alışırsın.

0|0
    0|0
  • vakti gelince ölürsün acele etmeye gerek var mı o zaman kadar bu dünyada güzel gelen ne varsa onları denemeye bak

0|0
    0|0
  • Ben de hayattan zevk almıyorum da inancım ve davam var. Bir gün iyi olmayı umuyorum. Ümit geleceğe attığın bir demirdir.

0|0
    0|0
  • Bir ayet-i kerimede soyle diyor: hic ölmeyecekmis gibi dunyaniza, yarin ölecekmis gibi ahirete hazirlanin. Yani dengeyi iyi kurmak gerek.
    Selamun kavlen mim Rabbim Rahim bunu sıkca tekrarla faydasini goreceksin

0|0
    0|0
  • İŞİDE git canlı bomba ol ne diyelim kardeş

0|1
    0|0
  • seni hayata bağlıcak bişey yok. önce kendine bişeyler seçmelisin hayatı svemek için

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=Gfhhd8oHr64 dinle hacı iyi gelir :) ciddiyim

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey düşünme, sakin ol , o düşüncelerin hepsi geçer , okula da gitmeyi tercih et. Okuldakileri sevmek zorunda değilsin ama okulu sev en azından, faydasını görürsün , seneler çok çabuk geçer zaten.

0|0
    0|0
  • neden bu hale geldin

0|0
    0|0
  • kendıne bır amac edın, senın hıcbır problemın yok hayatta, burdan bunu anladım kusura bakma...

0|0
    0|0
  • Konuşmak istersen yazabilirsin arkadaşım :(

0|0
    0|0
  • En Doğal hakkın. Vur gitsin

0|0
    0|0
  • Ayni dusunceler, aynı yasantı.

0|0
    0|0
  • haaa ölüpde yanmak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Neden istiyorsun

0|0
    0|0
  • GÜNÜMÜZÜN HASTALI DEPRESYON BENDEDE VAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kendine bir hedef belirle ben malesef bunu ortaokul lise döneminde akıl edemedim Şu an istemediğim bir bölümde okuyorum o yüzden. gerçekte ne yapmak istediğine karar ver ve sahte de olsa takılabilecğein birileri bul şarkı dinle ehs ohs u dinle

0|0
    0|0
  • Ergenlik buhranı bunlar geçer kızçem geçer

0|0
    0|0
  • Okulu neden sevmiyorsun, ne zaman bitecek?

0|0
    0|0
  • demek ki hayatını renklendirecek bir şey çıkmamış karşına

0|0
    0|0
  • Yeni bir hobi edin bence

0|0
    0|0
  • kendini seviyomusun peki?

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar olumsuz düşünüyorsun kimse tam anlamıyla mutlu değildir biraz pozitif olmayi dene

0|0
    0|0
  • Bence 1 yil ara ver okuluna. Bu surec icinde kafani toplarsin

0|0
    0|0
  • bende oyleyim yasamak zorunda oldugum icin yasiyorum yani oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...