Edeb ya hu edeb! Herkese duyrulur! Herkes okusun o kadar?

İlk önce hem cinslerim:
Nedir sizin bu azgınlığınız? Edeb adab namus kavramlar sadece kızlara özgümü sanıyorsunuz?
Açık giyinene sulanma, taciz, laf atma, tecavüz, şimdide klavyeden burada sarkıntılık, millete asılma, kadınlara küfür, ahlaksız konuşma, nedir sizin sorununuz? Bir kadın çırılçıplak dolaşsa bile sizin ona hiç birşey demeye hakkınız yok o onun tercihi sanane, onun dinimize göre kapanmaya zorunluluğu varda senin gözlerini kapatma zorunluluğun yokmu?

Şimdi sıra sizde hanımlar

Kimsenin giyinişine kuşanışına benim laf etmeye hakkım yok tamamda sizde neden oralarınızı buralarınızın resmini çekip atıyorsunuz ayp değil mi , sizde biraz daha dikkatli olsanıza, siz hazinesiniz hazine gizli olur ne kadar gizli olursa değerli olur, yaptığınız hiç örfümüze âdetlerimize uyuyormu? Yapmayın etmeyin bu konuda kızları ben uyarmak pek istemiyorum onuda bir hanım arkadaşımız yapsın zahmet olmazsa.

Not: Şimdi ben ateistim gibi şeylerle işi makaraya almaya çalışanlara söylüyorum toplumun gelenek görenekleri var ahlaki değerleri var bunlara sahip çıkmak lazım batıya ona buna özenmemek lazım ne inançta olursanız olun değerlerimize sahip çıkmak lazım yapmayın etmeyin

Güncellemeler:
Yorum bekliyorum
Evet bekliyorum yorum

1|1
35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...