Edeb ya hu edeb! Herkese duyrulur! Herkes okusun o kadar?

İlk önce hem cinslerim:
Nedir sizin bu azgınlığınız? Edeb adab namus kavramlar sadece kızlara özgümü sanıyorsunuz?
Açık giyinene sulanma, taciz, laf atma, tecavüz, şimdide klavyeden burada sarkıntılık, millete asılma, kadınlara küfür, ahlaksız konuşma, nedir sizin sorununuz? Bir kadın çırılçıplak dolaşsa bile sizin ona hiç birşey demeye hakkınız yok o onun tercihi sanane, onun dinimize göre kapanmaya zorunluluğu varda senin gözlerini kapatma zorunluluğun yokmu?

Şimdi sıra sizde hanımlar

Kimsenin giyinişine kuşanışına benim laf etmeye hakkım yok tamamda sizde neden oralarınızı buralarınızın resmini çekip atıyorsunuz ayp değil mi , sizde biraz daha dikkatli olsanıza, siz hazinesiniz hazine gizli olur ne kadar gizli olursa değerli olur, yaptığınız hiç örfümüze âdetlerimize uyuyormu? Yapmayın etmeyin bu konuda kızları ben uyarmak pek istemiyorum onuda bir hanım arkadaşımız yapsın zahmet olmazsa.

Not: Şimdi ben ateistim gibi şeylerle işi makaraya almaya çalışanlara söylüyorum toplumun gelenek görenekleri var ahlaki değerleri var bunlara sahip çıkmak lazım batıya ona buna özenmemek lazım ne inançta olursanız olun değerlerimize sahip çıkmak lazım yapmayın etmeyin

Güncellemeler:
Yorum bekliyorum
Evet bekliyorum yorum

1|1
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2 dkk sonra unutucaksın sende kardeşim çok anonslar geçt burdan yanlış anlama gerçekler şimd sana hak verenlerin yarısı bunları yapan kişiler şimd ben sana dicem ki ooo ben hayatt yapmam sende buna inanacaksın dimi inanma ben bile yürüdüm cinsel olarak değil tabi... burda birilerine 1 buçuk yıldır üyeyim 2. Hesabım ve şuna emin ol yazdıklarının hepsini okumadım ilk geldiğimde bende neler demiştim konuşmanın içeriğini biliyorum onun için yıpratma dostum kendini 😃😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kardeşim sanane? insan bu senin gibi düşünemz senin gibi zevkleri olmaz senin gibi davranmaz? sen nasıl olmak istiosan kendini o şekilde yönlendir eğit başkalarına laf etmeye ahkkın yok

0|1
    0|0
    • Adam toplumsal değerden ahlaktann bahsetmeye çalışmış ama yine de sana bir şey diyemem

• Rahatsız olabilirsin elbette ancak biz doğru olduğuna inandığımız şeyi başkalarının da toplumumuzun da iyiliği için anlatma-hatırlatma ihtiyacı hissediyoruz. Hala rahatsız olabilirsin biz de hala ihtiyaç hissediyoruz ve anlatacağız.

• tebrik ediyorum 👏

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...