Ailemle aram çok açıldı, ben çok mu haksızım?

Arkadaşlar 15 yaşında falan bilgisayar için babamın panotlunundan para almışım çocukluk, ergenlik işte o olay ile başladı şimdi yaşım 18 1 hafta önce 10-20 tl lazım oldu üni kayıt parası için düşünün artık nasıl bir ilişkim var babamla onu bile söyleyemedim pantolonundan alayım dedim uyurken kalktı gördü beni öldürmeye mi çalışıyosunuz demeye başladı. Tamam bendede hata var ama ailenin tek oğluyum 10 tl için değer mi, çok övünür sana hiç vurmadım diye keşke 18 yıldır beni dövseydide daha samimi bir baba oğul ilişkisi olsaydı. Kendileri artık umrumda değil, ehliyeti alır almaz gidicem evden. Ama söyleyin arkadaşlar tek haksız olan ben miyim? bide bu olayın dini boyutu var, hayatımı mahvoldu 2 gündürr burnum kanıyor stresten.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Haksızsın sen para istedinde dövdümü sövdümü? Sen resmen hırsızlık yapıyorsun. Yazık babana. Kendi oğlu aynı evde para araklıyor. Tam bir rezillik.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım 15 yaşında ergenlikle yapılmış birşey, daha neden yaptığımı bile hatırlamıyorum. Hatayı bende aracağınıza bir düşünsen bu cocuk niye 10 tl için bile babasıyla konuşmuyor diye.

• Haksız olduğumu bende biliyorum ama o kadar çok üzerime geldiler ki intihar edesim geldi.

• Üzerine gelmelerinin aşırı sebebi ileride bunu alışkanlık haline getirip dışarıdada yapmandan korktukları içindir. O zaman daha kötü damgalanırsın. O yüzden sakin ol ve kendine bir söz ver. Bir daha yapmayacağım diye.

En İyi Erkek Görüşü

• yine senin baban iyiymiş kardeş. ben 33 yaşındayım. babamın bana 1 defa sarıldığını görmedim. beni sevdiğini söylediğin görmedim.

evin kapısında 3 tane arabası vardı 1 defa istedim sen or... pularla gezeceksin diye sana araba vermem çalış adam ol al demişti.

okul hayatım boyunca harçlık vermedi. üniversitede bile 5 kuruşsuz gezerdim çok şükür burs çıkmıştı da cebim biraz harçlık görmüştü.

14 yaşında orta okulda okurken evden kovardı s. ktir git çalış bu kadar çocuğa ben mi bakacam derdi. sanki zevke gelip gelip ben peydahladım çocukları

kendisine coca cola alırdı bize carrefourun dandik kolasını alırdı

kendine en kaliteli tulum peyniri alırdı bize lor peyniri alırdı

buz dolabındaki meyvelerden 1 tane alsak ağzımıza ederdi , almayıp çürüyünce de sizin babanıza kastınız var derdi

daha anlatsam roman olur

sen yat kalk baban dua et. çok şükür ki okudum mali müşavir oldum kimseye ihtiyacım yok. herşeyim var.

babamın evinde 60 kilonun üstüne çıkamazdım sinirden stresten. kendi ekmeğimi yemeye başladığımdan beri 90 kilonun altına düşmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haksız olan sensin fazla konuşma hırsız

0|0
    0|0
    • Ya bir s. g 10 tl ulan 10 tl ne hırsızı ulan kendimi öldürteceksiniz yemin ediyorum bune lan

• Ayy az çalanlar hırsızdan sayılmıyor mu? Hırsız olmak için illa çok mu çalmak gerekli sende bir tuhaf hırsızsın

• canım benim dinim imanım yok böyle beddualar da umurumda değil

• Ya of kiyamam ya
    Baban da olsa başkalarına muhtaç olmak çok zor bir durum seni çok iyi anliyorum :(
    Allah sabır versin. Ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...