Üniversiteye alısamadım , ne yapmaliyim?

Herkesin takildigi birileri var anlamiyorum ara olur olmaz herkes birileriyle gidiyor anlamiyorum sap gibi kaldim. yemek yemeye de tek cikmak istemiyorum. Tek kaldim ya.1 tane tanidigim var o yanina cagirdi ondada zaten yanlarna gttim 4 kankasi var zaten. dislaniyorum yani. napim onlarin yanina mi gitmeliyim? Cok sevmiyorum ama onlari. kimsede yok.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Napcan azcık sosyal olup merhaba demeyi güle güle demeyi bilcen. Okulu eğitim için tercih ettiğini unutmadan biraz insanlaeın nabzına göre şerbet vermeye bak. Ne merhaba demekle nede napıyon uz ya da size eşlik etmemde sakınca var mı acaba demekle zarar gelmez. 😊

0|0
    0|0
    • Ya ara olur olmaz herkes bir kanka edinmis onlarin yanina gidiyor. bir tane tanidigim var onunda kankalari var sevemedim yani. cagirdilar ama sevmedim onlari. napayim? Uzak mi otursam yarin onlara

• Uzak oturmana gerek yok ki. Sevmiyor olman uzak durmakla örtülemez. Kaçarsan daha çok dışlanırsın. Hem muhabbet edebildiğin biri varsa diğerleri sana eşlik etmese de çok umursamamak lazım. 😊

En İyi Kız Görüşü

• derslerine odaklanıp okulu bitirmeye bakmalısın. olmayınca olmuyor. boşver

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Hangi ünidesin

0|0
    0|0
  • aman boşver ben de öyle bitirdim

0|0
    0|0
  • Kocaya kaç :D

0|0
    0|0
  • Hangi ÜNİ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlıyorum seni dostum ya. Benimde kısmen öyle. Yine Allah a şükür iki tane kanka diyebileceğim kişi var. Ne yapacaksın sen? Mesela etkinlikler olur, topluluklar olur onlara katılırsan çok kişi tanırsın :)

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibi yalnız takılıyorum. Çoğu arkadaşlıklar zaten çıkara dayalı. Yani yalnız kalmayayım arkadaşlığı. Şu anda ev arkadaşımın arkadaşları var ama ben radyo dinleyip bu sitede takılıyorum ve hiç üzgün değilim. :)

0|0
    0|0
    • Napmak lazim. yqlniz kalmak istemiyorum. yemege bile tek gitmek istemiyorum

• Beni yanina cagirdilar ben gittim ama bir kosede kaldim yani. herkesin kankasi var zaten.

• Öyleyse hiç uğraşma derim.

Yükleniyor...