Neden her şey aynı?

Sanki her şeyi önceden yaşamış gibiyim ve olacaklar olmadan sonuçları bilebiliyorum. Her şeyi biliyor gibi hissettiğimden artık hiçbir şey heyecanlandırmıyor beni. Insanlar yapmacık geliyor, her gün aynı geçiyor ve kimse sınırları aşmıyor.

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• selam aleyküm kardeşim bu bahsettigin şey monotonluktan başka birşey değil yani olmamış bişeyi bilşmek sadece Allaha mahsustur yani seninki sadece tahmindir bunun nedeni ise her zaman gelişen olayları bildiginden yani hayatına renk kat farklı şeyler dene yapmadığın şeyler yap mesela huzurevi ziyareti orda birçok kişiyle tanışma fırsatın olur ya da keşfe çık arkadaşlarınla bazı yerleri :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sayısal loto sonuçlarını bil de o zaman işsizlikten kurtul.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşamadığın şeyleri bile mi tahmin edebiliyorsun

0|0
    0|0
    • O kadar değil sadece gidişatı çoktan biliyorum her şeyi ezberlemiş gibi o yuzden sıkıcı oluyo

• Demekki ders almayı bilen bir insansın boş umutlarla kendini kandırmadığın için işin sonunu görebiliyorsun normal bir durum

• Ders almakla alakası yok insanlar tahmin edilemez olsun istiyorum onları çözebilmek iyi değil

• Bende aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...