Bayanlar bu sitedeki ya da sanal alemdeki evli erkeklere bakış açınız nasıl?

Bende bu sitedeki evli erkeklerden biriyim gizleme ve saklama gereği duymuyorum... ama bazı erkekler duyabilir... onu da söyliyeyim... :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Şu sitede olan evlilere bende dahil sevgili arıyormuşuz gozu ile bakiyorlar sinir oluyorum sadece sıkıldğim surece takılıyorum kime ne anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • aynen doğru söylüyorsun siray amaç can sıkıntısı ve vakit geçirmek... ama nedense bazıları bunu anlamıyor...

• rica ederim neyi hak ettiyseniz onu aldınız..

• bu arada koru parkınız muhteşem :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani aşırı takılıyorsa buradan çıkmadan evliliği kaçış için yapmıştır belki de. Ama arada bakarsın falan ne var ne yok diye o ayrı.

0|1
    0|0
    • aşırı ya da az evli bir insan her gün faceye bakıyor... sıkıntı olmuyor da buraya fazla takıldığında mı olacak... süre bununla alakası yok... ha diyorsan buraya zamanı çok ayırır evini üzer... o zaman o kişi zaten acizdir...

• Kafa dağıtmak için arkadaşlarıyla konuşsa, farklı hobilere yönelse, gruplara katılsa, seyahate çıksa, sadece nette takılmasını çocuksu buluyorum. Yetişkin insanlar zamanını daha güzel değrlendirebilir. 14 lük çocuk değil ki üzüldüm bilgisayarım nerede desin. Ben teşekkür ederim.

• çözüm bu aslında yeri gelirsin sanal da yeri gelirsin ailenle farklıdır mutluluk...

• hicbirsey düşünmüyorum cunku kisisine göre degiskenlik gösterir bu durum

0|1
    0|0
  • Evliliklerine zarar veriyolar sende veriyosun. Cok yanlis buluyorum

0|1
    0|0
    • aldatma zarar verir... insanın karakterine bağlıdır bu

• @siray orasi öyle tabi.

• @conamisu ve @siray fikirleriniz.. için tşkler.. herkesin yorumu kendisine :)

• Kafa dagitmak icin elbet sitelere girebilirsiniz bunda bisey yok ama sevgili bulma ya da kizlari sozle taciz etmeye basladiklarinda isin boyutu degisir

0|0
    0|0
    • sevgili bulmak isteyen evli olduğunu söylemez burdaki hangi bayan evli bir erkekle beraber olmak ister... bir de taciz etmek evlilikle alakası yoktur bekar olsa da şerefsizdir...

• Bende evli oldugunu gizleyenler icin diyorum zaten oyleleri de var

• yani doğru söylüyorsunuz fikirlkeriniz için tşkler...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakıs acıları normaldir

0|1
    0|0
    • bazıları bizim gibi evli olan kişileri şerefsiz gibi görüyorlar :)

Yükleniyor...