Arkadaşlar yardım edin babamı çok kırdım?

Arkadaşlar eve geldiğimde çok sinirliydim arkadaşımla kavga etmiştik evde yemekten sonra babam sürekli birşeyler getirip gottutdurdu bende sinirlendim hiçbirşey demedim ama sonra annem tabak istedi babana tatlı koyucam dedi bende getirmem dedim babam kızım benim için hadi dedi bende kardesim getirsin dedim babam bir daha söyledi bursey demedim tabletimle uğraştım babam bana uzun uzun baktı sonra başka hiçbirşey demedi annem mutfakta bana baban sana çok kırıldı nasıl alacaksın gönlünü şimdi dedi lütfen yardım edin gönlünü nasıl alabilirim çok vicdan azabı çekiyorum şu an

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ooo gitmiş o iş baban asla unutmaz bunu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elin oğlu istese fizana götürürsünüz o tabakları 😠😀😀
    Özür dilerim az önce için babacım canım sıkkındı biraz de ve yanağına kocaman bir öpücük kondur. Eminim anlayışlı olucak ve seni affedicektir. Babalar dayanamaz kızlarına..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk aklını başına topla dışardaki yaşadığın olayları ailene yansıtma hiç birşey ailenden daha önemli değil babanın gönlünü alma konusuna gelince arkadaşımla tartıştım senide kırdım baba cahillik ettim özür dilerim de

0|0
    0|0
  • önce bir öpücük. sonrada konunun tabak olmadığını , başka şeye sinirli olduğunu söyle. zaten siz öyle dediğinizde : o hemen tabağı falan unutup neye sinirli olduğunu sorar :) devamı size kalmış :) çünkü babalar bizim gibi kırıcı , kinci gibi küçük şeylerle uğraşmaz :)

0|0
    0|0
  • Sarıl , Öp ne biliyim komiklik yap işte babana güldürürsen tamamdır

0|0
    0|0
  • Ya yasin kac 15 mi dogru sole

0|0
    0|0
  • 😀😀😀😀😀git yanına sarıl hiç bisey konuşma!

0|0
    0|0
  • pederle en iyi günümüzde kapıyı vurup çıkıyom :D ne babalar var be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...