Erkeklerin tamamlanmamış kadın olduğunu biliyor muydunuz?

Cinsiyetlerin oluşumunun bir evrim hatası olduğunu ve erkeklerin tamamlanmamış kadın sayıldığını biliyor muydunuz?

Y geni tamamlanmamış bir X genidir, yani tamamlanmamış bir kromozomlar serisi.

Bilim insanlarının kadınlar erkeklerin bir üst modelidir demesinin sebebi bu. Eğer insanlık 7-8 bin yıl daha yaşarsa cinsiyetler olmayacak. İnsanlık yok olsa bile hayvanlarda erkek cinsiyeti tarihe karışmış olacak.

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• işte bizi siz tamamlıyorsunuz ya şeker

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet biliyordum bu yüzden transseksüellikte kendilerini tamamlayabilmek için çoğunlukla erkekler kadın oluyor.. Tam tersi olay çok daha az bir oranda gerçekleşiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• O bilim adamlarına saygıda kusur olmaz umarım yazacaklarım :)
    O çok bilen bilim adamlarının şahı, padişahı A. Einstein bile en son noktada bir yaratan olduğunu kabul ediyor.
    O bilim adamlarına göre kadınlar erkeklerin bir üst modeli ise ve insanlık 7-8 bin yıl daha yaşarsa cinsiyetler olmayacaksa bu kesin bir bilgidir demek hata olur o salaklar 7-8 bin yılı geç önümüzdeki hafta sonu ne olacak onu söylesinler önce.
    Demek ki neymiş bu kesin bir bilgi değil ancak bir teori olabilirmiş.
    Demek ki neymiş kadının erkeğin bir üst modeli olması sadece bir teoriymiş.
    Demek ki neymiş arkadaşım buna inanan bir üst model varmış bir de tamamlanmamış bir önceki versiyonu, alt versiyon tarafından baş aşağı çevrilip kazın ayağının öyle olmadığını gören üst versiyonumuz bu duruma ne der acep?

0|0
    0|0
  • Klasik evde kalmış bir kız kurusu tarafından teselli amacı ile söylenmiş sözler bilimsel araştırmaların canı cehenneme ben hiç bizden üst model olarak görülen bayan bir einstein ya da edison vb. Birşey görmedim. Sanırım öyle Bir üst modelsiniz ki kıyamet kopsa dur makyaj tazeleyim diyecek hem cinslerinizi tanıyorum. Kendinizi bir halt sanmayın. Biz olmadan siz, siz olmadan biz olmayız. Bunun farkına varın. Biz kadınlar baş tacımızdır cennet ayaklarındadır derken de hala sözlerimizin arkasındayız ama aşağılanmak saçma

0|0
    0|0
    • Biyolojik gelişmişlik ile toplumsal rolleri karıştırmak? Cidden mi?

• Hep testosterondan işte bunlar :D Rica ederim :)

• Tamam tamam bana telaffüz edemeyeceğim cümleler kurup bilimsel konuşma ben bir alt modelim ve Kaldıramam beynim Error verir

• Yalnız fazlalık bizde sizde değil ablası.. Dikkatini çekerim..

0|0
    0|0
  • Şerefsizim aklıma gelmişti

1|0
    0|0
  • Ama dinimize göre öyle değil.

İlk önce hz. Muhammed yaratılmıştır.
    Bu durum da ilk erkek yaratıldığı için kadın sonradan yaratılmış oluyor

0|0
    0|0
    • Din ve bilim her zaman uyuşmuyor işte. Dinimizde eski insanlarım 7 metre olduğu inancı falan var yanlış hatırlamıyorsam ama fosillerin boyları bizden kısa.

• Kardeşim benim sen nur, ruh ve beden farkını biliyormusun? Yaratılan ilk insan Hz Ademdir Bana desen ki Rab den ilk ayrılan nur Hz Muhammet (S. A. V) tamam onda haklısın ama yaratılan ilk insan Adem (a. s).

• @farzedelimki tamam bu konuda hakli olabilirsiniz

• e üreme çoğalma nasıl olacak. erkek cinsiyeti tarihe karışacakmış. bir hata soncumu üreme sistemi gelişti yani saçmalığa bak. tamamlanmamış tamamlanmışı beceriyor ve ortaya yeni bir yaratık çıkarıyor. bu sistem yok mu olacak, ossuruktan teoriler bunlar

0|0
    0|0
    • Kadın kadına üreme mümkün. Şu an laboratuvar ortamında gerçekleşebiliyor ama 100 yıla hastanelerde bile yapılacak ve evrim bu duruma uyum sağlayacak.

• hmm feministten vazgeçtim ateistlik kokusu aldım şimdide. sen öyle diyosan öyle olsun tatlım. bunu ilerleyen yıllarda göreceğiz ya da göremeyeceğiz belki ömrümüz yetmeyecek. en yisi anı yaşayıp hayatın tadını çıkaralım.

• Tabii ki, zaten ortada bizlik bir durum yok.

• Y kromozumunn uzerindeki genler farklı bu yuzden y kromozomu eksik bir x kromozomudur demek yanlış olur üstelik cinsiyeti belirleyen temel şey y kromozomunun üzerindeki sry genidir y kromozomu olsa bile sry genini susturrsan cinsiyet kadin olur

0|0
    0|0
  • Sa yla se yle olsaydı herşey ohoo.

0|0
    0|0
    • Se sa evrim üzerine değil insanlığın ömrü üzerine varsayım yalnız. Evrimin işleyişi aynen devam edecek ama nükleer savaş falan olursa mesela mümkün değil okey?

• 3 çeşit kromozom var bunlardan biri Y kromozomu, tamamlanmamış değil aslında

0|0
    0|0
  • Erkek kıtlığı başlasın artık seçiçi olmaya yönlendiriyoruz erkeklerimizi

0|0
    0|0
    • Aslında muhtemelen öyle bir şey olmaz çünkü kadınlarda eşcinsel yönetimler erkeklerden daha fazla. Yani erkek kıtlığı olsa kadınlar hemcinslerine yönelir. Üreme zaten kadın kadına mümkün 100 yıl sonra kadınlar çok rahat bir şekilde hastaneye gidip birbirinden hamile kalabilecek.

• 100 yıla gerek yok şuanda bile hamile kalınabilür lakin sadece kız çocuğu dünyaya getirebiliyorsunuz

• Evet, zaten olay o. Bu şekilde iki cinsiyet de doğuyor olsa evrim çok yavaş ilerler.

• kadın avuntuları bunlar -.-

0|0
    0|0
    • Öyle tabi ha ha

• ya nebiliyim hangi bilim dergisinde makale yazılmış bu konuda atıfta bulunulmuş öylede olsa sorun değil ayrıca

• hıhı öyledir.

0|0
    0|0
  • peki sana bir soru erkekler olmazsa insanlık nasıl üreyecek :D :D :D :D

0|0
    0|0
    • Kadın kadına üreme mümkün.

• tecavüzleri kökten bitircekler az değilsiniz siz :) ama bence yanlış olan şey erkeklerin doğmaları değil kapitalist sistemlerin eğitim sistemi sözde eğitiyorlar ama birçok yönden cahil toplum var demek ki uyutuluyoruz yapılan şeyler hep kasıtlı yapılıyor toplumumuza peki ne zaman birbirimize düşmek yerine zenginlere düşeceğiz

• Bu insan zihni tarafından yaratılmış bir durumdur. Evrimin ise insanlıkla, düşüncelerle yahut ideolojilerle hiçbir ilgisi yok. Sadece yoluna devam eder. Erkekleri yok edecek olan şey evrim, kadınlar değil. Yani konuyla alakasız söylediklerin.

• ilginç ama inandırıcı bulmadım bunu...

0|0
    0|0
  • vay arkadaş , 2000 sene sonra doğmak varmış :)

0|0
    0|0
  • Yalnız o öyle değil canım kadınlar tamamlanmamış erkeklerdir

0|0
    0|0
  • evet biliyorum o yüzden memelerimiz var xs

0|0
    0|0
  • NEYİN KAFASINI YAŞIYON NE İÇTİN SÖYLE BENDE KULLANYIM

0|0
    0|0
  • anladım yani biz kadınmıyız ahahah ne komik

0|0
    0|0
    • Kadın değilsiniz işte, olamamışsınız. %50 kadınınız ama kadın sayılmanız için genlerin tamamlanması gerekiyor.

• anladım desene ben de bir dişi saklı

• yok öğle bir şey önce hz adem sonra hz havva yaratıldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...