Hayatta en zorunuza giden şey nedir?

Hayatta sizi en çok etkileyecek , en cok zorunuza giden şeyler nelerdir?

Güncellemeler:
Sahsen ben Mustafa Kemal Ataturk'e haksızlık yapıldığında kaldiramiyorum. Bu arada eleştirmek farklı dır. Haksızlık etmek farklı

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Aldatılmaktan hiç hoşlanmam. Ayrıca Atatürk'e karşı yapılan saygısızlıklara tahammülüm benim de yoktur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haksızlik. Her konuda yapilan haksızliklar. Sevdigin kadar sevilememek, calıstıgının karsilıgini alamamak, yapmadigin seyler icin suclanmak... Bunlarin hepsi haksizliktir benim icin ve hic hazmedemiyorum bu durumlari

0|0
    0|0
  • Takdir görmemek. Çünkü ödül sistemi üzerine dizayn edilmiş canlılarız ve en basitinden, gülümsememize karşılık alamamak bile karşı taraftan takdir görmemek aslında. He sonra koy dtüne deriz , o ayrı. O da kendimize minik bir ödül.

0|0
    0|0
  • Bu sürü gereksiz insan varken benim gözümün nuru şehit oldu bunu yediremiyorum işte..

0|0
    0|0
  • insanlarin bos bos baskalarinin skntilariyla ilgili yorum yapmalari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir insanın dış görünüşüyle dalga geçilip küçük görülmesi bulunduğum ortamda kimse yapamadı bu hareketi gerek dövdüm gerek lafımla yerlere serdim tahammül edemiyorum ben

0|1
    0|0
  • sevdiklerime zarar verilmesi zoruma gider sonra cinayete gıder

0|0
    0|0
  • Senin hayallerini başkaları bakkaldan ekmek alircasina yapması gerçekleştirmesi hemde hiç hissetmediğim halde kardeşim

0|0
    0|0
  • 1. derece ailemden biri beni dinlemeden aile dısındaki birini bana karsı desteklerse kaldıramam bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...