Evlenmek istediginizi ailenize nasil aciklarsiniz?

Sevgilinizle ciddisiniz ve evlenme karari aldiniz. Bunu ailenize nasil aciklarsiniz ya da acikladiniz? 👰

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• etrafımda gözlemlediğim kadarıyla bu konuda direk anneler ön plana sürülüyor.
    ERKEKSE;
    - Anne
    -efendim oğlum?
    -babama söyle kız istemeye gidelim.

KIZSA;
    -Anne
    efendim kızım?
    - babama söyle beni istemeye gelecekler

şeklinde gerçekleşiyor. ben evli değilim ama büyük ihtimal babamı alıp direkt gideceğiz :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• normal bişey bu. anneme söylerim babama söyleyemem tabi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bundan endişe edeceğim bir şey yok söylerim onlarda kararıma kim olursa olsun anlayış gösterirler. ..

1|0
    0|0
  • onlar utanmasa 4 ayaklıyla bile evlendirecekler ben bir kız bulup anama babama evleniyoz biz deem hemen torun yapın derler :)

1|0
    0|0
  • karı istirem :)

1|0
    0|0
  • direkt gider hadi kalkın kız istemeye gidiyoruz derim :)

1|0
    0|0
  • Buba beni eversene

1|0
    0|0
  • kaşığı pilava saplarım

1|0
    0|0
  • Ben toparlanin aksama kiz istemeye gidiyoz dedim onlarda tamam dedi ve sonra işin bokunu çıkardılar 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ailenin yapısına göre değişir uygun tatlı dille anlatırdım mesela benim annem hiç tepki göstermez öyle şeylere o yüzden başından itibaren bilirdi ama babama çekinerek söylerdim ya da annemin söylemesini isterdim, bu da senin ailene bağlı belki annem yumuşak karşılamayabilir babanla aran çok iyidir sana kalmış ama hiç bilmiyolarsa ısındıra ısındıra söyle birden evlenmek istiyoruz deme tepkilerini ölç

0|0
    0|0
Yükleniyor...