Sizce ne yapmalıyım ailemle aram bozuk?

Ailem beni sevmiyor annem bundan sonra bana anne deme dedi 5-6 defa her seferinde sinirden söylüyorum diyor insan ne kadar sinirlensede evladına böyle bişey demez son söylediği çok koydu bana anne deme sen benim oğlum değilsin gelme bidaha buraya dedi. aynı şekilde babamda yaptı bana bundan sonra baba deme sen benim oğlum değilsin dedi o da ben sana sinirden söyledim diyor hiç bir kötülüğüm dokunmadı ama yinede bana böyle diyorlar. küçükken ameliyat olmuştum her zaman başıma kalkıyorlar keşke ölseydin falan dediler. en son istanbula kafa dinlemeye gitmiştim orada annem iki defa daha dedi gelme buraya bidaha dedi ben senin annen değilim dedi. bugün aradım gelmiycem yanınıza artık oğlunuz yok dedim ama gel buraya konuşalım ondan sonra nereye gitmek istiyorsan gidersin dediler sizce ne yapmalıyım bir akıl verin çok acilll...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kardeş anneler söyler öyle şeyleri benim annemde kardeşime çok der ama o alınmaz
    bilir anemin sinirle söylediğini sende alınma ergensiniz anlıyoruzda siz kendi hal hareketlerinizi objektif olarak değerlendiremiyorsunuz ama hiç çekileceğiniz yok hatanı kabul edip eve dön sen daha küçük yaşın ilerde pişman olursun bak şimdi öfkeyle vereceğin karardan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• benimde bozuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim ilginç bir bakış açım var annenler falan normalde sana kızmadıkları zaman sana iyi davranıyorlar mı yani soğuk davranıyorlar mı eğer böyleyse bende bir şüphe yarattı acaba gerçekten anne ve baban onlar mı buraya gel konuşalım demişler belki de sana açıklicaklar yani yanlış anlama ama her yönüyle düşün gitme konusunda kesinlikle git ya da bilmiyorun saçmalıyo da olabilirim en iyisi takma sen beni veya tak neyse

0|0
    0|0
  • Anne baba neden böyle ders diye dusunuyorum...
    Nasıl bir hayatın oldu, onları kızdıracak neler yaptın? Bunları bir gözden geçir.

0|0
    0|0
  • git ve buraya sorduğun bütün soruları annene ve babana sor ve dürüst olmalarını istediğini söyle. Burdakiler ne düşünselerde anne ve babanın senin hakkındaki düşüncelerini sana veremeyecekler. en iyisi gidip onlardan öğrenmen olacaktır bence.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim peki sonra ne yapayım yanlarından gideyimmi

• Yanı Ondan sonrası sana kalmış konuşmanızla alakalı bence. Sen hatalrını yüzlerine vurma mesela bırak sana hatalarını söylesinler. çok küçük bir örnek veriyorum mesela sana diyorlar ki odandan çıkmıyorsun atıyorum tabi. sende demi evet haklısınız hatalıyım odamdan çıkmıyorum ama benimde odamdan çıkmamamın bir sebebi var. sürekli bir huzursuzluk var salonda ve bende bu yüzden kendimi yanlızlığa veriyorum en azından kavga gürültü yok gibi vs. Umarım anlatabilmişimdir. Baktın böyle konuşarakta olmuyorsa kendi yolunu çiz. Aileni sil demem asla silme de bence ama konuşlardan sonra gördün ki onlar için 2. plandasın sende öyle yap. sonuçta tek başına çabalayarak sende bir yere kadar gidebilirsin. Kendini onlar için boştan yere yıpratmaktansa yeni hayatın için çabala derim ben :)

• ne olursa olsun onlar senin anam baban sinir anında böyle söylemiş olabilirler git bir konuş anla dinle ona göre karar ver

0|0
    0|0
  • Gitmezdim ben olsam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• git konuş kanka

0|0
    0|0
    • Konuştuktan sonra ne yapayım kardeşim ben söylediklerini unutamam gideyim mi yanlarından

• aynen öyle yap kardeşim

• Sağol kardeşim

Yükleniyor...