Kumar ve yalan bagimlisi baba?

Kucuklugumden beri duzensiz, eviyle cocuklariyla ilgilenmeyen, parasini ailesinden esirgeyip sagda solda yiyen bir Baba. Annenize dunya kadar borc takip evin kirasina bes kurus ödemeyen yalan dolan, okadar affetmenize herseui yaptigniz halde yeminler tövbeler eden , herseye bir bahanesi olan annenize kötu davranan sizi hep ezen kötulugnuzu istiyen bir Baba. Defalarca evden kovmaya calisan, kendi cocugundan para pul, borclarini kapatmasi icin bakan. Karanlik dolu , ici disi fesat, her kavgada cinnet Geciren...
Herkes ona hersey yaptigi halde yine bildigi yolda devam Eden sabahlara kadar gelmeyen igrenc yaratik. Ve dunya kadar annenize borc takan...
siz ne yapardiniz? ... :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar değil ama benzer şeyleri yaşadım ama düzeldi ve şuanda çok iyiyiz

0|0
    0|0
    • Senin adina cok sevindim arkadasim gercekten. Bizde duzelme degil git gide kötu olduk. Hersey Onun yuzunden, hep yardim etmeye calistik hep yine Sonu husran yine yalan birde Salak gibi kandirildin ortada...
      Ayni evde 1 aydir kimse konusmuyo onunla otel gibi geliyo gidiyo.
      Gecen hafta maasi geldi 6 bin tl, o 6 bin tlden 500 lira kaldi inanirmisin.. Eve bes kurus yardimda bulunmuyo hayvan inadina bize inat!!!
      Hayvan demek bile hakeizlik cnku seytanin ta önde gideni

• Çok kötü bir durum çok annenin kardeşi yani dayın falan varsa yardım almalısın

• Yardim ediliyolar ama nereye kadar yani, Zaten uzakta yasiyoruz, akrabamiz falan yok olsada hikaye

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum pisikolojik destek sart ama istemez

0|0
    0|0
    • Istemiyo , isine gelince pskolojik morali bozuk yillardir ama baska seylere geldi mi seytanin pabucunu ters giderir... herkezi kandirdi kandirmadigi kimse kalmadi nerdeyse kendi kurdugu yalanlarla inaniyo
      Igrenc yaratik
      Her turlu yardim etmeye calisti hep Duzelir gibi numara sonra hep sahtekarligi ortaya vikti

• Eger calisiyorsaniz ya da imkaniniz varsa ayrilin yanindan

Erkekler Ne Diyor 2

• baba olmanın erdemini anlayamamış biri demek ki onu hayatınızın dışına atmalısınız

0|0
    0|0
    • Insallah o gunleride görucez evimiz kredili siyah Listeye girdigi icin dunya kadar faiz oldu. Annem öduyo bende destek olmaya calisiyorum...

• allah yardımcınız olsun işaallah sizde bu sıkıntılardan kurtulursunuz

• Allah yardımcın olsun güzel insan..

0|0
    0|0
    • Cok tesekur ederim Allah razi olsun...
      Calisip anneme eve destek olmaya calisiyorum ama Onun aylik 6-7 bin tl maas alip kendi bogazina yemesine katlanamiyorum...
      Gecen pazartesi 6 bin tl aldi bugun 1 hafta sonra 500 lirasi var

• Yardim Elini bile kendi cikarlari icin kullanan ici disi fesat birisi bu...

• Allah yardım ede..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...