Suriye'nin şuanki hali.. Ülkemizi bastılar derken bidaha düşünelim mi :( ?

zaman zaman huzur meselesini düşünürdüm de , kendi memleketimin böyle olduğumu düşündüm içim parçalandı. :( Allah kolaylık versin hepsine

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkmen dağında "Biz ekmek, makarna istemiyoruz, bize ağır silahlar verin savaşalım " diyen türkmenlere de üzülüyor musun? Bak onlar yürekleriyle savasıyor, namuslarını koruyup, kolluyor o sevdiğin ve acıdıkların gibi kaçmıyor.

0|1
    0|0
    • evet kardeşim türkmenlere de üzülüyorum hepsi canımız kanımız. insanlığın savaş halinde olmasından tiksiniyorum. sadece bu videoyu gördüm ve içim parçalandı. ırk ismi arıyosan adı "insanlık"

• bak birader tek yaptığım şu; az önce izlediğim video, Türkiye de olabilirdi. Kendi vatandaşıma acımak değil mesele. Sen acıyorum vatandaşıma diyosan sen de yalan soyluyorsun. Yolda geçerken biri omuzu çaksın vatandaş dinlemez ana avrat söversin geç bu vatandaşım ayaklarını. orda ölüp giden çoluk çocuk; 15 yıl önce Türkiyede doğmuş olsaydı ona da vatandaşım o benim mi diyecektin? bu; herkes için geçerli, şehitlerimiz, filistin, Türkmenler ve 2 tane godaman çakal için bir anda canı giden masum herkes.

• Peki çanakkale savaşında hangi araplar bize yardım etti? Bizlerde halifelik varken araplar sırtımızdan vurup, ingilizlerle bir olup, halifeliğide bitirmedi mi?

Şimdi diyeceksin ne alaka? Arkadaşım, ben eğer bu ülkeye hizmet edip bu vatan için askere gidiyorsam bu ülke benimdir. Öyle dışarıdan gelen ve kendilerine 20 TL uzattıgımda "bu ne? "Gibisinden verdiğim parayı begenmeyip parayı yere atan suriyelilere acımam. 10 sene sonra evlerin soyulup, kızlarına tecavüze yeltenmeye kalkarlarsa anlarsın (inşaallah böyle kötü hadiselerle karşılaşmazsın) kendi ülkemizin evlatları burs alamazken elin arapları bu ulkede 600 TL burs alıyor. 180 TL harc alıyor. Bedava yemekler yiyor.

Bizim ülkemiz öyle bir durumda olsa ALLAH ŞAHİTTİR Kİ insanlık diye savunduğun insanlar yardım etmez.

Yükleniyor...