En yakın arkadaşınızdan, dostunuzdan ayrıldınız mı?

En yakın arkadaşınızdan, dostunuzdan ayrıldınız mı? Onunla görüşmeme kararı aldınız mı? Başınıza böyle kötü bir olay geldi mi? Nasıl atlattınız?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Düşenin dostu yok diyolar ayaktayız yine yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet aldım. En güvendiğim insan, kahvaltımı bile anlattığım insandan beklemediğim darbeler yedim. 7-8 aydır konuşmuyoruz neredeyse. Keşke böyle olmasaydı ama herkesin yokluğuna da alışılıyor işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dostumla 2 aydı konuşmuyorum. Artık onu tanımıyorum.

1|0
    0|0
  • Ayrıldım

0|0
    0|0
  • Sevdiğim beni aldattı :S atlatamadım ki daha

0|0
    0|0
  • Aldım

0|0
    0|0
  • Geldi. Sebebi yalan :D

0|0
    0|0
  • hehehe

0|0
    0|0
  • Ayrildik ama oyle kavga gurultu veya anlasarak degil. Cocukluk arkadasimdi kendisi, 11 senelik bir zaman dilimi oldu taniyali.
    Siyasi islere filan karisti, iyice ilerledi kendini kaptirdi, bizi onemsemedi eskisi gibi, Vari yogu siyaset oldu, zaten arkadaslari da vardi oradan biz aklina gelmezdik yani.
    Yuzunu gormeyeli bir 6 ay olmustur. Ne o ariyor ne de ben. Uzuldum acikcasi her yonden ailesi icin, gorusmedigimiz icin kendini harcadigi icin.. Şu an her haberde eylem ciktiginda o var.
    Valla en iyisi yalniz olmak, sadece bu yuzden degil. Ama kimse dostumuz degil her insan tekdir desem yeridir.

1|0
    0|0
  • Kimsem yok yanlızlık en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aldım hemde 2 kere. En güvendiğim iki insan için verdim bu kararı.
    İlacı tabi ki zaman.
    İlk 1 yıl yokluklarını çok hissettim. Başıma güzel birşey ya da kötü birşey geldiğine aradığım anlattığım ilk insanlardı. Düşün ki telefonuma paketi bile onlar için yapıyordum. Sonra zamanla bakıyorsun etrafına yaptıklarını düşünüyorsun ve fark ediyorsun ki onlar yakın arkadaş sıfatını hiç hak etmemişler ve gözün açılıyor diğer arkadaşlarını fark ediyorsun ve anlıyorsun ki o sıfatı onlardan daha çok hak edenler aslında burnunun dibindeymiş. Ve giderek onların eksikliliğini hiç hissetmemeye başlayıp en doğru kararı verdiğine emin oluyorsun. :)

1|0
    0|0
  • Unutmayın !
    Hiçbir zaman arkadaş kaybetmezsiniz
    Sadece kimlerin gerçek arkadaş olduğunu keşfedersiniz.

Ts eliot

1|0
    0|0
  • Evet ayrıldım. Yeni arkadaşlar buldum sonra ama onun kadar samimi olmadı. Ama ayrılma sebebne bakınca gerçek dostum değilmiş ki diyorum. İyi oldu açıkçası

1|0
    0|0
  • geldi takma kardes onun ya de aklına gelmıyo bıle

1|0
    0|0
  • Evet omzuna sarılıp ağladığım ve ben ağladığımda sebebini bilmeden benimle ağlayan insanın yaptığı hatalardan dolayı konuşmamıştık ama barıştık

1|0
    0|0
  • Olmuştu 8 ay hiç konuşmadık tamamen silmiştim sonra özür diledi barıştık eskisi gibiyiz şimdi

0|0
    0|0
  • Yok biz yakiniz hala

0|0
    0|0
  • Onu sildim hayatımdan :)

1|0
    0|0
  • Evet, ayrıldım.

0|0
    0|0
  • etkilemez devam ederim