Kızlar neden ayrı eve çıkmak için evlenmek ister?

yani 1500 tl ile bile insan kendine ev tutabilir hayat kurabilir ama kızlar kolay yoldan evliliği seçerek koca parasıyla zengin olmayı ayrı eve çıkmayı düşünüyor ki bunları 18 yaşında kızlar yapıyor. neden çalışarak kendi emekleri ile yapmıyorlar? bu arada kimseye evlenmeyin demiyorum yanlış anlaşılmasın.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü çalışmak zor geliyor. Tipik Türk kızı mantığı okumam etmem çalışmam direk bir zengin erkek bulayım o çalışsın ben evde durup alışveriş yapayım. Oldu canım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• para kazanmak zor kazandıgın parayı harcamak daha zor ama evlenmek kolay hemde koca parası yemek daha kolay

1|0
    0|0
  • Cahillik, tembellik, vurdum duymazlık, ergenlik...

1|0
    0|0
  • zor geliyor

0|0
    0|0
    • sonra kocaları onları hizmetçi gibi kullanınca atarlanıyorlar. öyle ezik kızı bende hizmetçi gibi kullanırım

• bugün komşum bana biraz dert yandı o yüzden sordum soruyu

• çoğu çoçuk istiyorlar düzenli hayat istiyorlar onuda göz ardı etmemk lazım

• Hayatin zorluguyla mucadele etmekten kaciyorlar bnce

0|0
    0|0
  • İyi diyorsunda evlilik önemli yuva yapmak yuvaya bağlı olmak önemli hep yanlız başına nereye kadar?

0|0
    0|0
  • Zor geliyor demek ki

0|0
    0|0
  • 8-10 saat çalışmak yerine 3-5 saat yatmayı tercih ediyorlar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1500 tl ne hayatı kuruyosun ya yemek mi yemeyecen elektrik su mu kullanmayacan saçmalama allah aşkına kimse kimseye bundan ötürü evlensin demiyo da biraz da makul ol

0|0
    0|0
    • benim maaşım 3500 1500ü ev masrafına gidiyor gerisini biriktiriyorum

• 3500 maaşı alıyorum çünkü okudum ve çalışıyorum ev kızları gibi evde tv izlemiyorum

• Ben yorum yaparken evlenmeyi özendirici bir laf etmedim ayrıca saygılı konuş parazit falan haddini bil okuyup bana okumadın sonuçta üstelik ister millet tv izler ister evlenir sana kimse karışmadı sen niye ona buna dil uzatıyosun saygı duy

• Ne alakası var ilk defa duydum bunu da

0|0
    0|0
    • genç kızlar ailesinden ayrı yaşamak istiyor para istiyor bu yüzden evleniyor.

• Ailevi de olabilir koca onlara rahat ve güvenli bir liman gibi geliyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...