Kız kavgaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diyelimki bir ergen geldi ergen ergen bağırarak bir kıza vurmaya başladı. Bu durumda sizce ne yapmalı kız? Arkanı dönüp gitmek en medenicesi biliyorum ama, öyle dönüp gitmekte olmaz yani kız sana vurdu herkesin önünde. Sen de ona vursan iğrenç bir görüntü çıkıyor ortaya. Sizce nasıl olmalı

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla eskiden olsa ağzını burnunu kırardım. Ama şimdi olsa susarım. Neden mi birincisi kız derseki o benim erkek arkadaşım sana ne oluyor. İkincisi adama vurdum karakolluk olduk. Kızın orda beni satmayacağı ne malum. Üçüncüsü kız dediki evet bu ergen vurdu bu sefer oğlan benden şşkayetçi olursa birde hukuki desteği kuvvetli ise adliyede darptan bana dava açılabilir. Sıkıntılı işler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle vurulmaz böyle vurulur diye meydan dayağı çekerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kız dediğin dayak yer. oturur ağlar. iyi kavga eden kız mı olur lan ne kadar itici

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • kız erkek kavgaları olabilir de... kızların erkek için erkeklerin de kız için kavgaları salaklıık...

0|0
    0|0
  • izlemesi güzel olur

0|0
    0|0
  • Olsam. bende vuruum nefret ediyorm kızlardan

0|0
    0|0
  • izlemesi cok zevklı ozellıklele saclar uzunsa :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bayanların kavga etmesıne cok sınır oluyorum ama bakıyorum pataklıyorlarsa ya ızlerım ya da gıdeırm. Yemek gordun gırıs kavga gordun sıvıs:D

0|0
    0|0
  • Önce bir iterim baktım devam ediyo yapıştırırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...