Fakir kiz zengin erkek iliskisi?

Merhaba arkadaslar

Ben 23 yasindayim ve kiz arkadasim ise 18 yasinda. Kendisi cok guzel ve biraz soğuk olsada iyi niyetli bir kiz. Onu sevdigimden de eminim.

Yalniz bir problem var. Benim ailem ve onun ailesi gayet iyi anlasiyorlar ama arada bir tahsil ve ekonomik ucurum var. Benim anne babam emekli memur kendimize ait evlerimiz var ama kizin anne ve babasinin bir sosyal guvenceleri yok sadece ilcede 3 katli bir evleri var ve ciftcilik ile geciniyorlar. Bazen kizin babasi bizi. Ilcedeki bahce islerini falan yapar. Ama aramizda hiyerarsik bir emir komuta zinciri falan yok. Isi yapar parasini alir.

Ailem kizi seviyor ama aramizdaki iliskiden pekala haberleri yok. Ben bir donemecteyim ve kizla ciddi iliski donemine girmek istiyorum ama bu konu benim kafami cok karistiriyor. Akrabalarim cevremdeki insanlarin olasi kotu yorumlarindan cekiniyorum. Yardima acil ihtiyacim var.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ne diyebilirler ki

0|0
    0|0
    • Mesela kuzenim gecen hafta "olm salakmisin ne isin var o kizla" diyip gunlerce dalga gecti. Ustelik kendi kiz arkadaşları guzel bile degil ama cogunun parasi var. Benim cekindigim nokta ise bir ortama girdigimizde bir arkafasa gittigimizde veya bir akraba evine gittigimizde neler yasarim korkusu. Abimin eside ayni sekilde okumus ve ailesinin durumuda gayet iyi.

• Ailemiz bunu bilmiyor. Normal komsuluk yapiyorlar boyle bir ilisniden haberleri yok

• anladim bilemem o halde ailene sor

En İyi Erkek Görüşü

• bırakın artık ''el ne der''muhabbetini ya. sen istiyorsan senin ailen ve çevren senin kararına saygı duymak zorundalar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeğin zaten para konusunda üstün olması gerek bu normal görende sizi ali ağaoğlunun oğlusun falan sanıcak ne bu havalar alt tarafı memursunuz. kıza fakir demişsin ya çok saçma gerçekten ben senden zenginim fakir olan sensin bence bir kaç ev sahibi olmakla zengin oldum sanan saftirik😂

1|0
    0|0
    • Bakin ben sadece sahip olunan seyleri yazdim zenginlik belirtisi bu degil oyle herseyi yazacak kadar sığır da degilim. Biz yillik 200.000 lira ortalama geliri olan 3 kisilik bir aileyiz.

• Seviyorsan herşeyi göze almalısın, gerçekten büyük bir aşksa sizinkisi eminim her engeli aşarsınız. Umurım mutlu olursunuz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...