Ne yapmaya calisiyo?

erkek ne zaman pısman olur 3 yılı cope attı 1 hafta ıcınde yapacagı butun ıpnelıklerı yaptı baska kzıla resım attı sıldı engelledı engelımı actı hıc bı sekılde arayıp srmadm bıttı dedıkten snra yıllar once benı rahatsız eden arkadasıyla barıstı o cocuk bana ıste falan attı sızce bu pısman olurmu bnnmı naptım 3 yıl ıcınde cok sevdım hemde cok dunyamı onun etrafında dondurdum ne dedıyse yaptım cok emek verdım bıtmemesı ıcın o benı yıktı yaktı cok ah ettım haksızdı cunku bunları hak etmedm ben sızce donermı sadece pısmanlıgını gormek ıstyrm ettıgım ahların tuttugunu

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunca şeyi yapan birinin hala dönmesini beklemen çok yanlış. Her insanın hayatında ayrılklar anlaşmazlıklar olabilir ama ayrılırken de seviyesini karakterini insanlığını koruyabilir.

1|0
    0|0
    • bn kendımede cok kızıyorum bn boyle adamı nasıl tanıyamadm 3 yılda

• cok haklısın

• İşte böyle düşünmen de yanlış. Bırak ne yaparsa yapsın senin umursamaman gerekiyo. Sen kendini biliyosun bir hatan vicdan azabı duymanı gerektircek bir durum yoksa zerre kadar umursamamalısın onu. Ahını aldıysa bir şekilde karşılığını görür o

• Sanmam donmez bitti gitti iste kurtuldun yeni bir sevgili bul sana sen oldugun icin deger veren sonrada tadini cikar

1|0
    0|0
    • o kdr ahımı aldı ama donmesını yenıden bslmk ıcın degıl canını ykmk ıcın ıstyrm

• bir kadin istese nasil olursa olsun canini yakar bir erkegin bir yolunu bulup😎

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...