Kendinizi nasıl korursunuz?

Sapıklar veya tacizcilere karşı nasıl korunursunuz? Mesela ellerinizi zorla tuttu ya da zorla köşeye sıkıştırıp öpmeye çalıştı naparsınız? Tabiki sorum kızlara :)

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• erkek malesf taciz tecavuz eder sız bundan zevk alıyorsunuz aslında tecavuz konusunda tek suclu kadındır kım bılır o kadın okadar seksı elbesıler gıyıpde adamı kıskırtmıstır sonra adam tecavuz edıncede sucu ona atarsınız

1|1
    0|0
    • defol mal

• ısıne gelıyor sızın zıhnıyet e acıyorum butun ınsan oglu neden sevgılı bulma derdınde cunku muhtac oluyolar ve ınsanlar soyle dusunuyor ben cınsellıge sevgıye muhtac oluyorsam tecavuz etmektense kız arkdas bulurum onunlan bır omur yaparım derler oysa bazı ınsanlar vardırkı bu sekılde davranmaz ve tecavuz eder unutma cınsellık bır muhtaclıktır muhtac olmassa ınsan cınsellık yapmak ıstedıgını bılse dahı yapmazdı sımdı sız erkeklerı suclayın suclayın bakam zafarlı yalancı cahıller

• sus boyle sızler erkegı suclamnızın sebebı guclu olması yazık zıhnıyetınıze sus bakam sus

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 10

• Öyle birsey mümkün değil

0|0
    0|0
  • Dizimi bacakları arasına sertçe vururum. Ya da kafa atarım burnuna✅✔

1|0
    0|0
  • güzel soru gibi bide tebessüm Allahımm

0|0
    0|0
  • Ya ben çüküne tepmeye çalışırım çünkü yapacak başka birşey yok

1|0
    0|0
  • Kendimi savunmayı biliyorum. Hiç bir erkek şimdiye kadar bana şiddet uygulayamadı.

0|0
    0|0
  • Yanımdan biber gazı eksik olmaz. Vallahi acımam sıkarım bir güzel de pataklarım.

0|0
    0|0
  • Kafa atarım ben ellerimi tutsa öpmeye kalksa sonra da bel altına tekme atarım.

0|0
    0|0
  • Bıçaklarım🔪

0|0
    0|0
  • cebimde falçatayla geziyorum 3 senedir

0|0
    0|0
  • Tekme atarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...