Çıkan şehir haberlerine gerçekten üzülüyor musunuz?

Haberlerde süslü püslü bir spikerin sunduğu şehit haberlerine gerçekten üzülüyor musunuz? Yoksa hiçbir şey olmamış gibi kanalları gezmeye devam mı ediyorsunuz? İçinizde hiç bir titreme olmuyor mu? Sıcak yatağımızda yatarken, birileri bizim vatanımız için şahadet şerbeti içiyor. Ne hissediyorsunuz?
Çıkan şehir haberlerine gerçekten üzülüyor musunuz ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Şehit haberlerine evet.
    Üzülüyorum fakat tabii ateş düştüğü yeri yakar ailesinin ne hissettiğini anlamamız mümkün değildir maalesef :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsine Allah rahmet eylesin , öyle bir millet olmuşuz ki geneli cık cık cık yazık olmuş deyip kanalı güldür güldüre getirip ha ha ha moduna geçiyor

Ateş düştüğü yeri yakar

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok üzülüyorum, benim de abim astsubay ve bu yaz doğuya gidecek.
    sehit ailelerinin acısını benim ailem de, ben de yaşayabilirim hele bunu düşününce kahroluyorum.
    Allah hepsini korusun.

0|1
    0|0
  • Üzülüyorum demek bile çok basit ve yetersiz. Nasılsa ben 2 gün sonra unutucam. Ailesi için ömürlük bir yara. Allah sabır versin hepsine.

0|1
    0|0
  • Nasıl uzulmem mesela dun memleketimden bir şehit haberi aldim bugün cenazesi geldi tarif edilemeyecek kadar kötü bir acı.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize.. Üzülüyoruz tabiki, ama ateş düştüğü yeri yakıyor

0|1
    0|0
  • Kendimi o ailelerin yerine koyup kahroluyorum. Bu acıya hangi ana, hangi eş dayanır. Hele ki daha ölümün ne olduğunu bilmeyen günahsız çocuklar babalarının fotoğraflarını öpüyorlar ya 😧😧

0|1
    0|0
  • O haberleri duyup yuregi sizlamayanin vicdanindan şüphe ederim..

0|1
    0|0
  • ateş düştüğü yeri yakar
    kaybetmeden kimse anlayamaz
    en fazla habere bir iki dakika vahlarız
    sonra normal tempoya döneriz
    Rabbim ailelerine sabır versin

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin tüm şehitlerimize.. Üzülüyoruz tabiki, ama kim bilir aileleri ne acılar çekiyorlar? Binbir zorlukla büyüt, okut sonra oğlun "VATANINI" korumak için savaşsın ve şehit düşsün... Gerçekten bu acının tarifi yok.
    Allah sabır versin ailelerine.
    Allahım korusun askerleri ve polisleri.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Üzülüyoruz elbette.

0|1
    0|0
  • Ben kötü olduğum için değiştiriyorum kanalı bakamıyorum çok üzülüyorum kendimi suçlu buluyorum

0|1
    0|0
  • Ne şehitleri ne de burdaki evleri yakılan yıkılan insanlar için üzülen yok. Hep sözde üzülmeler bunlar..

0|0
    0|0
    • Ne düşündüğümüzü ne hissettiğimizi nereden biliyorsun?

• Ben geneli için söyledim ahbap

• İnsan vicdanı acır tabi birileri acı çekiyor birileri ölüyor kahroluyor bizde burda oturuyoruz. Yapacak bişey yok hayatımızı yaşayalım. Sadece asker değil mevzu askermiş gibi düşünmek gereksiz

0|0
    0|0
  • Çok üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • Tv herseyi basitlestirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...