Kızların şort giymesini teşhircilik olarak mı görüyorsunuz?

Kızların şort veya ona benzer şeyler giymesini teşhircilik olarak mı görüyorsunuz?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle teşhirin hatalı olup olmadığını konuşmak gerekiyor.

Günümüzde neslini devam ettirme ve hayatta kalma anlayışını körelten bir medeniyet olduğunu inkar edemem, kontrollü cinsellik sayesinde üreme isteğimizi, zihinsel olarak daha meşgul bir hayat sayesinde de anne-baba olma dürtülerimizi uyuşturmayı veya "bakamayacağımız çocuğu yapmamak adına düzen oturana kadar" bastırmayı başardık ve bu yüzden güzellik gerçekten de sadece cinselliğe yönelik bir şey olmaktan çıktı. Ancak cinsellik ve üreme hayatın bir gerçeği. Herhangi bir anormalliği olmayan her birey neslini sürdürmek ister. Kadınların da her ne kadar onlar "kendim için giyiniyorum" deseler de tüm güzel gözükme çabaları bununla ilgilidir.

Bu noktada aşırı açık giyinen kadınların erkekleri uyarmaları olağan bir şey. Erkeğin sapık olması gerekmiyor yani öyle bir kadını çekici bulması için. Yine de bu, kadının kendine uygun gördüğü bir partnerle hayatını devam ettirmeye veya ilişkiye girmeye hakkı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Söz konusu olan şey teşhircilik olsun ya da olmasın, herkes kendi eşini kendi seçme hakkına sahip. İsterse kadın çıplak gezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Baslangicta oyle degil kucuk yaslarda tamamen masumane basliyor ama ilerisinde o tarafa dogru kayiyor

0|0
    0|0
  • bu giyilen şehre değişiyor açıkcası ,
    yani ben İstanbul'da izmirde alanyada vs. bu tip giyildiğinde normal gözüyle bakarken
    bnir kayserili oalrak kayseride bu şekilde giyindiğini gördüğüm kişinin etrafındakilere baktığımda okadar çok abazamuslar var ki yuh diyorum yani

yani giyilen yere göre bakış açısı değişiyor.

0|0
    0|0
  • Teşhircilik farklı bir bakış açısı. İsteyen herkes istediği gibi giyinebilir. Lakin giydikten sonra "Bu abazalar bana niye bakıyor, laf atan oldu hiç mi kız görmediniz" sözleri beni illet ediyor. Ulan bakmalarını istemiyorsan giyme. Olay budur. Sanırım buda teşhirciliğe giriyor. Bilemedim bugün kafam bulanık.

0|0
    0|0
  • yaa fiziği falan sağlamsa herşey meydandaysa tabii teşhirciliktir yanii yaz sezonunda gerçi her yer öylede

0|0
    0|0
  • Ağır dekolteli ise sıkışık giyinip orasını burasını belli edecek şekilde dikkat çekercesine bir durum ortaya çıkarsa elbette teşhircilik NET.

0|0
    0|0
  • Kadın çıplak bile dolaşsa bu kimseni ona tecavüz etmesine veya onu taciz etmesine neden değildir.

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok. canı ister, kendini öyle rahat eder giyer kimseyi ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • Teşhircilik olarak gören ağır abazadır.

0|0
    0|0
    • katılmıyorum abazalığın ortaya çıkacağı bir duruma girerse kızlar evet erkek azar ama azmayı sadece erkeklere yorumlamayın kadınlarda azar zaten azmasa yanlış olur

• yerine göre mesela yazlıkta veya tatilde sıkıntı yoktur. Fakat bu havada kafam kalınlığında kilotlu çorabın üstüne şort giymesi tehşirciliğin ta kendisidir.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Shorta bagli

0|0
    0|0
  • bence değil.

0|0
    0|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
  • yok canım ne alakası var teşhircilikle :D :D :D

http://i.hizliresim.com/pBJ3Jo.jpg

0|0
    0|0
  • neden giydiklerini açıkla

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • İsteyen istedigini giyer umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Darsa teşhirciliktir.

0|0
    0|0
  • hayır isteyen gıysın banane !

0|0
    0|0
  • Ne alakası var omoğogoyüm ya..

0|0
    0|0
  • İstiyen istediğini giyer ama evinde :-)

0|0
    0|0
  • Hoş karşılamıyorum

0|0
    0|0
  • evet görüyorum ama bu yanlış bir şey değil ki bu tercih ve istek meselesi kimi kaıdn teşhir eder tahrik için kimi insan başka bir , r yol dener bunlar güzel şeyler

0|0
    0|0
  • Görmüyorum teşhir de olmuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır aksine çok şirin oluyorlar

0|0
    0|0
  • kısmen ama bunda kötü bir şey de görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Giydipi şorta baglı

0|0
    0|0
  • yo neden teşhirçilik olsun ki
    senin giyme amacın teşhir etmek ise o başka tabi

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|0
    0|0