LG G4 Derimi normal kapakmı?

LG G4 Derimi normal kapakmı ?

LG G4 alacağım sizce hangisini alayım?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Normal kapaklı olanı al hem o daha güzel hem de hasar görme ihtimali biraz az. :)
    Öteki deri olana bir tırnak attımı şaftı kayıyo valla. :D
    Normalini al bir de ona uygun koruma kabı al oh mis. :D
    Hayırlı olsun. :)

0|0
    0|0
    • Sağol telefonu almama 15 gün var daha zaten karar veririm ama deri daha güzel gibi göründü ama hasar görür diyen çok normal alırım ya büyük ihtimal :)

• Rica ederim. :)

• Teşekkür ederim. :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence normal kapak daha iyi deri bir yere geçtiği zaman hasar görebilir

0|0
    0|0
  • Deri Premium His Veriyo Plastik Ucuz Gösteriyo Bence Bu Telefonu Özel Kılan Kendi Derisi Haa Plastik Kadar Dayanaklı Olmayabilir Ama Çabuk Aşınmayacağını Düşünüyorum Kullanıma Bağlı Birazda

0|0
    0|0
    • Deri 1 yıl sonra felan hasar görür felan diyenler var o yüzden kararsız kaldım yoksa deri alıcam. Çünkü deri bişey olmasada kullana kullana gider kirlenir diyenler var kararsız kaldım :D

• Sen Bilirsin Bu Aşındığı Zaman Almaya Kalksan Sıfırdan Bir Tane 300 Lira Orjinali Çakma 50 60 Liraya Bulabilirsin Plastik Daha Mantıklı Bir Seçim Olacak.

• Plastik alıcam büyük ihtimal deri aşınır kötü oluyor diyolar sağol ceavabın için :)

• Normal kapak daha iyi diyorum ben birde ona silikon kılıf on numara 😊

0|0
    0|0
    • :) Deri istiyorum aslında ama kullana kullana kirlenir hasar görür demişlerdi normal plastik alıcam heralde :)

• Derisi olan deri değil ki deri görünümlü kardeşim

• Bende deri olani var. Daha iyi bence. Yeni aldim.

0|0
    0|0
    • Ama kullana kullana kirlenir ve hasar görür diyolar oyüzden kararsız kaldım yoksa deri alıcam ama :D

• Ne kirlenir yaa. Kullanmadan once temizlersin elini halla halla. Ne sacma sey bu yaa. K. rengi alma. Onda tirnak izi belli olabilir. Grrcek deri ya ondan. Siyah al. Cok daha guzel.

• yok ya zaten deri alsam k. rengi deri alırım siyah deri iyi değil o yüzden plastik alırım herhalde

Yükleniyor...