Yaptırsam mı karasızım?

murat bozla aynı vücud ölçülerine sahibiz boy kilo falan onun gibi spor yapıyorum yeşil gözlüyüm geniş omuzluyum falan falan ben dövmesini beğeniyorum yaptırsam mı kararsızım ve hiç dövme yaptırmadım daha sizce yaptırmalımıyım?

• yaptır
    22% (2)43% (3)31% (5)Oy Ver
  • yaptırma
    78% (7)57% (4)69% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu yalnız sanatçılara özenipte yaptıracaksan bence bir dövme icin hazır değilsin. Bana göre dövmenin gzl bir anlamı (sana ait),- veya bir hikayesi olması lazım... ha sırf özenti varsa yaptırma - çok pişman olursun. (Dövmeleri genel olarak çok severim - bendede var).

0|0
    0|0
    • haklısında hoşuma gidiyor yani

• Dövmeyi sende seviyorsan, iyi düşün taşın, sana & düşüncelerine & hislerine ve duygularina ait birsey yaptır. Güzel birsey olsun... yani 60 yaşına girsen bile pişmanlık duymayacaksın... aksine *hey gidi günler* diyecek birşey olması lazım..:)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptırma ben murat fanıyım onun en sevmediğim şeyi 1 o kolundaki kafam kadar dövmesi 2. de baklavaları adam hayvan gibi spor yapıyo ya

0|0
    0|0
    • bende yapıyorum aynı ölçülerdeyiz yani niye yaptırmayım?

• bilmem ben murataki hem sevmiyor dövme zaten zararlı abicim niyeyaptırıyosun ya kanser olursan ya o hastalık ilerlerse ya ölürrsen arkanda bırakacağın insanları düşündün mü :D

• Yaptrma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...