Yeni Araba aldın diyelim ve çarptılar ama Taş gibi Adam/Hatun çarpan taş gibi çıktı tepkin ne olurdu?

Yeni Araba aldın diyelim ve çarptılar ama 10 numara Bey/Hatun çarptı tepkin ne olurdu?

#pilavüstü #yeniaraba #taşhatunveyataşbey

0|1
13|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 10

• Arabadan bahsediyoz hadi taş tamam o an baktın eve gidince aklına arabanın hali aklına gelince ne taş kalır ne de kum :D

0|1
    0|0
  • Benim başıma geldi hatun ters yola girdi suv arac ile. Ona carpmamak icin kirdim tofaşa bindirdim.

kari nede olsa bana değdirmedin benle alakasi yok kazanin dedi arabasina bindi gitmeye kalkti 10 tane polisin icinde kadinin motor kaputuna ciktim nah gidersin hadi git bakalim nasik gidiyisun dedim :D

hic bakmam tas mas. Ben arabamin derdine duserim bu araba ile o karidan on tane tavlarim napiyim Allah'in malini :D

0|1
    0|0
  • Taş gibi olmasına gerek yok insanlık hali tutanak tutar işimize bakarız kanks

0|1
    0|0
  • 19 yaşında ehlıyetı 6 ay once almıs kız yuznden kaza yaptım o sinirle gidip kapısını acmak ıcın nasıl cektıysem kapının kolu elımde kaldı ama yanında annesı oldugu ıcın birsey demedım artık tutanak tuttuk annesı olmasaydı vay haline.

0|1
    0|0
  • Taş bile merminin önünde duramaz. Neyse bu barbarca oldu. Polis çağıralım.

0|1
    0|0
  • Bizim emektar kartala çarpsa çarpa mahallenin tatlısı çarpar mqq

0|1
    0|0
  • Daha araba alalı 2 hafta olmadı sopalarım valla 😂

0|1
    0|0
  • Araba daha önemli benim için. Zaten ortalık hatun kaynıyo

0|1
    0|0
  • ödetirim kanka isterse megan fox çıksın